Rankingi.Byledobiec.pl

Rankingi polskich biegaczy i statystyki biegów ulicznych


Lista zawodników

Zawodnicy urodzeni w roku 1986

>> Pełna lista

Lp.ZawodnikRok ur.Klub15 kmPółmaratonMaratonLiczba startów
1Balcerzak Iwona1986Zberki020
2
2Baranik Paulina1986Stara Kamienica100
1
3Barcewicz Marta1986AZS UWM Olsztyn111
3
4Bartoszek Katarzyna1986Rogoźno010
1
5Brylewski Mateusz1986AZS UP Poznań010
1
6Budzeń Sandra1986Ekonomin Nysa001
1
7Bury Anna1986Warszawa001
1
8Bzdęga Krzysztof1986ENTRE.PL Team Magdalenka001
1
9Chabowski Marcin1986WKS Flota Gdynia041
5
10Chmura Maciej1986Juvenia Wrocław020
2
11Chwistek Damian1986AZS AGH Kraków121
4
12Czerniak Robert198617 DZ - 7 BOW030
3
13Danilewicz Adrian1986SOW DR.1010
1
14Delewska Dalia1986Maratonypolskie.pl Team112
4
15Deska Agnieszka1986Akademia im. Jana Długosza Częstochowa001
1
16Długosz Kamil1986KB Mrągowo001
1
17Dobrochowski Eryk1986JW 3477 Leszno342
9
18Dobrowolski Emil1986Chotomów / Warszawianka384
15
19Galicz Karol1986AZS AWF Warszawa001
1
20Gałuszka Rafał1986MOSiR Łaziska Górne100
1
21Gardzielewski Arkadiusz1986WKS Śląsk090
9
22Grzonka Kamila1986Florian Chojnice020
2
23Hryciuk Łukasz1986MKS Dąb Dębno174
12
24Jachym Joanna1986Warszawiaky Athletics Club001
1
25Jagieło Michał1986LKB Rudnik010
1
26Jałowiecka Daria1986UKS Wodnik Siemianowice220
4
27Janowska Agnieszka1986Poznań001
1
28Jarawka Natalia1986Sosnowiec010
1
29Jaśkowiec Sylwia1986AZS AWF Katowice002
2
30Jawor Aleksandra1986CKS Budowlani Częstochowa110
2
31Jeżak Zuzanna1986KS Tęcza STK Poznań010
1
32Karolkiewicz Daniel1986ENTRE.PL Team011
2
33Klimiuk Jan1986KS Podlasie / KM PSP Białystok021
3
34Klonowski Mateusz1986AZS Politechnika Poznań020
2
35Kobierowska Kamila1986Florian Chojnice010
1
36Kołodzik Rafał1986Luzino011
2
37Latała Robert1986Krajków007
7
38Machlowski Łukasz1986WKS Wawel Kraków002
2
39Niwińska Aleksandra1986Chojnów038
11
40Oleś Katarzyna1986Szakale Bałut Łódź043
7
41Osiński Marcin1986UKS Technik Radom001
1
42Papierzański Paweł1986Bytom100
1
43Pawelec Agnieszka1986SBBP.pl302
5
44Plizga Magdalena1986www.xTRI.pl Team010
1
45Pokrzywińska Beata1986Police220
4
46Pruszczak Katarzyna1986Lublin014
5
47Ptak Sławomir1986KB Dreptak Mińsk Mazowiecki110
2
48Puda Tomasz1986Koszarawa010
1
49Rolbiecki Michał1986Talex Borzytuchom320
5
50Rybacka Edyta1986MKS Hermes Gryfino131
5
51Rzepka Sabina1986Sport for you021
3
52Sikora Adam1986Marysia Team120
3
53Sobczyk Barbara1986Wrocław151
7
54Staniewska Agnieszka1986Poznań0120
12
55Stonoga Barbara1986Wrocław011
2
56Sulik Agnieszka1986KB131
5
57Szramka Marta198612TRI.pl010
1
58Szymański Tomasz1986Węgliniec051
6
59Świątkowski Tomasz1986Pomorski Okręg Wojskowy022
4
60Wilczek Agata1986Katowice010
1
61Wiśniewska Dominika1986Janów Lubelski180
9
62Witczak Agnieszka1986Polonia Warszawa010
1
63Wojna Anna1986ULKS Lipinki030
3
64Wojtyczka Sabina1986AZS AWF Katowice100
1
65Wróbel Marcin1986Polska Biega001
1
66Zalewski Tomasz19862. Brygada Zmechanizowana/12DZ/DWLĄD-3010
1
67Zielińska Weronika198612TRI.PL010
1
68Żabińska Agnieszka1986UMK Toruń031
4
69Żukowska Iwona1986KB Kosynier Września092
11
Razem zawodników: 69






>> Powrót do strony głównej