Rankingi.Byledobiec.pl

Rankingi polskich biegaczy i statystyki biegów ulicznych


Lista zawodników

Zawodnicy urodzeni w roku 1983

>> Pełna lista

Lp.ZawodnikRok ur.Klub15 kmPółmaratonMaratonLiczba startów
1Adamkiewicz Mariusz1983MLUKS Triathlon Koło101
2
2Barłóg Agnieszka1983Szamotuły050
5
3Bielecki Jakub1983WTT Warszawa010
1
4Bielińska Monika1983Przyszowice220
4
5Blados Tomasz1983ITI Adventure Team042
6
6Brzeziński Michał1983Bydgoszcz011
2
7Cader Agnieszka1983Zabierzów042
6
8Chuchała Daniel1983AZS AWFiS Gdańsk151
7
9Czajkowski Tomasz1983Wojska Lądowe010
1
10Dolata Krystyna1983Ostrów Wlkp.001
1
11Dorszyński Grzegorz1983Talex Borzytuchom022
4
12Drop Mateusz1983Gdańsk010
1
13Duliński Łukasz1983Kraków020
2
14Fluks Szymon1983KB Maniac Poznań010
1
15Gancarz Przemysław1983KB Kąty Wrocławskie010
1
16Górka Marcin1983Maratonypolskie.pl Team001
1
17Grzelczak Marta1983Bydgoszcz010
1
18Holly Piotr1983Wałbrzych120
3
19Jachimczyk Aleksandra1983Chrzanów2114
17
20Jaworek Barbara1983Komisja Nadzoru Finansowego030
3
21Jędro Justyna1983LUKS Żórawina033
6
22Klus Cezary1983Kraków004
4
23Kurek Łukasz1983KB ActiveSports Warszawa030
3
24Leszczyński Łukasz1983Warszawa001
1
25Lisak Krzysztof1983OTK Rzeźnik012
3
26Łucyk Maciej1983Intersport Team0161
17
27Łukasiak Marcin1983GKS Gedania 1922010
1
28Maciejski Łukasz1983Politolog Team363
12
29Marcinkiewicz Leszek1983Aleksandrów Kujawski011
2
30Markowski Michał1983WLKS Siedlce782
17
31Maryański Krzysztof1983Rybnik001
1
32Matuła Adam1983WKS Zawisza Bydgoszcz010
1
33Musielak Patryk1983Leszno023
5
34Pachuta Krzysztof1983Opole011
2
35Papież Mariusz1983MOK Mszana Dolna001
1
36Przybyła Beata1983Bytom000
0
37Putyra Adam1983Wysoka001
1
38Radzicka Katarzyna1983Sieradz020
2
39Radzik Robert198316. BPD Kraków060
6
40Różański Paweł1983Augustów010
1
41Rzeszewicz Karol1983Zantyr Sztum342
9
42Sadkowski Grzegorz1983Łomianki013
4
43Snochowski Rafał1983BKL Bełchatów110
2
44Sobczak Henryk1983Nowy Targ413
8
45Soszka Marcin1983LONDON 2012 TEAM014
5
46Stefaniak Maciej1983Accelerate002
2
47Sutor Piotr1983Spytkowice001
1
48Swędrowski Grzegorz1983Gmina Wolin020
2
49Szynkowski Kamil1983Batalion Reprezentacyjny WP011
2
50Urban Artur1983Siedlce / 12. BZ Szczecin340
7
51Urynowicz Marek1983RUN2-D2001
1
52Wiśniewski Piotr1983Siemianowice Śląskie001
1
53Wojciechowska Elżbieta1983Pakość041
5
54Wolski Krzysztof1983Zgierz010
1
55Yared Shegumo1983AZS AWF Warszawa012
3
56Zielińska Emilia1983KB ActiveSports Warszawa033
6
57Żak Dariusz1983Majdan Królewski010
1
58Żbikowska-Jusis Katarzyna1983KB Arturówek Łódź030
3
Razem zawodników: 58






>> Powrót do strony głównej