Rankingi.Byledobiec.pl

Rankingi polskich biegaczy i statystyki biegów ulicznych


Lista zawodników

Zawodnicy urodzeni w roku 1981

>> Pełna lista

Lp.ZawodnikRok ur.Klub15 kmPółmaratonMaratonLiczba startów
1Antczak Robert1981UKS Pietrowice Wielkie201
3
2Antosik Grażyna1981KB Olszewski i Synowie100
1
3Arseniuk Anna1981Górsk021
3
4Augustyniak Krzysztof1981MKS Pletval Polkowice010
1
5Baczyński Wojciech1981KS Pszczyna350
8
6Barth Damian1981Poznań001
1
7Bednarkiewicz Krzysztof1981Długopole Zdrój002
2
8Bednarz Marta1981Warszawa010
1
9Boczkowska Aleksandra1981Warszawa001
1
10Burghardt Jakub1981MKS Muszyna Machnik140
5
11Cherubin Monika1981Babki020
2
12Chudy Grażyna1981K.S. Olszewski i Synowie225
9
13Czwojdrak Michał1981KMP Poznań002
2
14Derezińska-Osiecka Magdalena1981Zakopane020
2
15Duda Seweryn19816 BPD Kraków020
2
16Dulęba Dominika1981Ustroń001
1
17Fac Sabina1981Twierdza Przemyśl010
1
18Ferenc Kamil1981Goździelin030
3
19Giżyńska Karolina1981BOP TKKF Płock130
4
20Giżyński Mariusz1981KB Nike / KB Sporting Międzyzdroje042
6
21Gniewek Jarosław1981Puma Racing Team010
1
22Grabowski Marcin1981Kraków001
1
23Hatala Sławomir198118. Batalion Desantowo-Szturmowy002
2
24Hildebrandt Krystyna1981LKS Ziemi Puckiej010
1
25Horbaczewski Jakub1981WKB Piast Wrocław001
1
26Jabłoński Artur1981ZS Horodło020
2
27Janasiak Agnieszka1981Poznań193
13
28Jarosz Dominika1981Mucontinent002
2
29Jarzyńska Karolina1981KS Piętka Katowice210
3
30Jaskowski Marcin1981AZS AWF Gorzów100
1
31Kaczmarek Aneta1981PZLA010
1
32Kantyka Beata1981Oświęcim255
12
33Karbownik Magdalena1981Linie020
2
34Klisz Tomasz1981QBA Chylicki Team Bielsko030
3
35Kondratowicz Łukasz1981Kamienna Góra041
5
36Kowalówka Adam1981Świętochłowice001
1
37Królicka-Walczuk Katarzyna1981Wrocław001
1
38Kucharska Ewa1981MKS Iskra Pszczyna441
9
39Latała Krzysztof1981Vege Runners001
1
40Lemiesz Aneta1981Aleksandrów Łódzki190
10
41Majewska-Howis Ewelina198140-latek Tychy010
1
42Makoś Kamil1981Wojska Lądowe020
2
43Maliszewski Piotr1981LEP Szczecin001
1
44Martan Iwona1981Wrocław001
1
45Matczak Bartosz1981ENTRE.PL Team Magdalenka031
4
46Matejczuk Agata1981KB Arturówek Łódź021
3
47Matysiak Marcin1981Accelerate233
8
48Michalski Mariusz1981Fitness Park Radom001
1
49Miśkowiec Tomasz1981KKL Kielce030
3
50Ochal Paweł1981mBank Maraton Team361
10
51Olszewski Jarosław1981NKB Zryw Namysłów024
6
52Paduchowicz Zofia1981KB Maratończyk Dębica002
2
53Pająk Tomasz1981Vege Runners001
1
54Pakosz Sabina1981UKS Gladiator020
2
55Paszkiewicz Piotr198116 BPD002
2
56Pawlak Błażej1981KB Kosynier Września001
1
57Pawtel Agata1981Rybnik001
1
58Pituch Grzegorz1981KS Wysoka010
1
59Pogorzelska Anna1981Kożuchów066
12
60Radzikowski Andrzej1981LKS Olymp Błonie002
2
61Sikorski Piotr1981Piła001
1
62Smalec Michał1981KS Podlasie Białystok443
11
63Sosna Bartłomiej1981Vege Runners001
1
64Stachowiak Jacek1981Czapury001
1
65Stocka Agata1981UKA010
1
66Szczypczyk-Ścisło Ewa1981KKB Dystans Kraków101
2
67Szulik Grzegorz1981KB MOSiR Jastrzębie001
1
68Tracz Jakub1981ITI Adventure Team001
1
69Tymków Łukasz1981Brzeg003
3
70Woźniak Dorota1981Florian Chojnice011
2
71Wysocki Piotr1981Wrocław002
2
72Zimmer Łukasz1981LUKS Inowrocław061
7
73Zimny Emanuel1981KM Aktywni Sochaczew011
2
Razem zawodników: 73






>> Powrót do strony głównej