Rankingi.Byledobiec.pl

Rankingi polskich biegaczy i statystyki biegów ulicznych


Lista zawodników

Zawodnicy urodzeni w roku 1980

>> Pełna lista

Lp.ZawodnikRok ur.Klub15 kmPółmaratonMaratonLiczba startów
1Andrzejak Anna1980Olimpia Poznań010
1
2Badowska Sylwia1980Łódź002
2
3Balbus Anna1980MaratonyPolskie.pl Team3163
22
4Bartoszewicz Magda1980KB Maniac Poznań052
7
5Będkowski Grzegorz1980Runshop.pl010
1
6Bobrowski Przemysław1980Agros Zamość010
1
7Brachman Tomasz1980AZS AWF Kraków054
9
8Chałupka Jacek1980Biegiem przez Polskę012
3
9Cieluch Izabela1980Multifitness EC Kraków031
4
10Cybułka Bartosz1980Grodzisk Wielkopolski011
2
11Czaja Jakub1980Gdańsk002
2
12Czaja Robert1980AZS Poznań020
2
13Czapska Katarzyna1980Warszawa010
1
14Domżalski Tomasz1980AKM Olsztyn001
2
15Drybulska Monika1980WKS Grunwald Poznań020
2
16Durak Katarzyna1980LUKS Żórawina494
17
17Dybczyńska Jadwiga1980LKS Podgórze100
1
18Dybczyński Tomasz1980LKS Pogórze001
1
19Dziwosz Katarzyna1980aleTEMPO040
4
20Glapiak Damian1980LLKLS Osowa Sień011
2
21Gruca Barbara1980Kraków056
11
22Gurfinkiel Łukasz1980Gdańsk112
4
23Jaskurzyńska Agnieszka1980Kraków110
2
24Jezierski Kamil1980Kraków031
4
25Kacprzak Michał1980KS STK Tęcza001
1
26Kamiński Artur1980Trucht Maraton Skierniewice003
3
27Karpińska Magdalena1980Radzyń Podlaski220
4
28Kern Artur1980Hrubieszów052
7
29Kobierska Agnieszka1980Gliwice158
14
30Kociuba Marek1980WOSZK Gronik Adventure Team Kościelisko014
5
31Komorowska Kamila1980Wrocław011
2
32Koszko Paweł1980Pilawa Górna003
3
33Kowalska Justyna1980KKB Finisz Kalisz001
1
34Kulesza Jakub1980Jelenia Góra110
2
35Lewandowska Edyta1980Łódź111
3
36Lizak Wojciech1980Jastrzębie001
1
37Łyjak Olga1980Accelerate142
7
38Maj-Roksz Maria1980Wejherowo220
4
39Malec Bartosz1980ATP Augustów010
1
40Marciniak Tomasz1980Kaczory020
2
41Martyński Piotr1980Warszawa001
1
42Matusik Barbara1980OTK Rzeźnik002
2
43Mica Adriana1980OTK Rzeźnik010
1
44Michulec Jacek1980KPP Żywiec012
3
45Nagórek Marcin1980Agros Zamość041
5
46Nożyński Dariusz1980DCS.PL043
7
47Panfil Łukasz1980Bieganie.pl010
1
48Pankiewicz Paulina1980Krzepcy i Wściekła011
2
49Pawłowska Dorota1980ŻTS Nowy Dwór Gdański3122
18
50Pera Piotr1980Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych Wrocław001
1
51Pietsch-Fulbiszewska Agnieszka1980AZS AWF Wrocław011
2
52Piskorowska Danuta1980LUKS Żórawina263
11
53Polak Ilona1980KB Galeria Warszawa220
4
54Polak Sebastian1980KB ActiveSports Warszawa340
7
55Reczek Sebastian1980KB Dreptak Mińsk Mazowiecki100
1
56Remuszko Maciej1980Wielbark002
2
57Rodzik Piotr1980KKL Kielce040
4
58Rostkowska Anna1980010
1
59Sasak Marek1980KF Forma002
2
60Stasiukiewicz Rafał1980Ełk / Akademia Biegania Trójmiasto010
1
61Stefaniak Paweł1980LOK Tazar Chodzież011
2
62Stefanowicz Monika1980WKS Grunwald Poznań010
1
63Strykowski Daniel1980Warszawa010
1
64Suchenia Piotr1980MaratonyPolskie.pl Team392
14
65Szenk Marta1980Zawisza Bydgoszcz041
5
66Szymczak Tomasz1980Poznań001
1
67Świecak Robert1980Harpagan Zwola362
11
68Twardochleb Barbara1980Oława021
3
69Waszczuk Tomasz1980Szczecin010
1
70Włodarczyk Maja1980ENTRE.PL Team Magdalenka020
2
71Włodarczyk Patrycja1980JKLA Jawor011
2
72Wosik Daniel1980UMKS Ostrowia110
2
73Wrońska Beata1980Jasło440
8
74Wróblewski Jan Marian1980ENTRE.PL Team Magdalenka132
6
75Zawierucha Damian1980UKS Piątka Plus Rydułtowy063
9
76Żuk Marek1980Twierdza Przemyśl014
5
Razem zawodników: 76






>> Powrót do strony głównej