Rankingi.Byledobiec.pl

Rankingi polskich biegaczy i statystyki biegów ulicznych


Lista zawodników

>> Sortuj po liczbie startów
>> Sortuj po nazwisku

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P R S Ś T U W Y Z Ż
Lp.ZawodnikRok ur.Klub15 kmPółmaratonMaratonLiczba startów
1Adam Kacper1992Olimpius.pl010
1
2Adamczyk Bożena1971Pasłęk Runners Team000
1
3Adamczyk Dariusz1975Altom Gniezno010
1
4Adamczyk Mariusz1973Altom Gniezno065
11
5Adamczyk Rafał1978Katowice002
2
6Adamkiewicz Mariusz1983MLUKS Triathlon Koło101
2
7Adamus Radosław1965Ostrów Wielkopolski003
3
8Adamus-Kowalska Justyna1979Doliniarze.com Katowice152
8
9Ambrozik Adam1975JW 2697 Brzeg030
3
10Andres Beata1975ENTRE.PL Team Magdalenka080
8
11Andrzejak Anna1980Olimpia Poznań010
1
12Andrzejczak Monika1985MKL Szczecin010
1
13Andrzejewska Magdalena1977Crossfit Mjollnir010
1
14Andrzejewski Jacek1971Apple Team Konin033
6
15Andrzejuk Bogusław1975KS Podlasie Białystok440
8
16Ankiel Arkadiusz1989RMD Montrail Wałbrzych/PWSZ/Decathlon010
1
17Antczak Adrian1976Bogatynia002
2
18Antczak Agnieszka1976Łódź010
1
19Antczak Robert1981UKS Pietrowice Wielkie201
3
20Antczak Robert1962Malta Poznań002
2
21Antosiak Tomasz1979LC Mosiądz Zdzieszowice122
5
22Antosik Grażyna1981KB Olszewski i Synowie100
1
23Antosik Grzegorz1977Bryza Postomino436
13
24Antosik Jarosław1974Accreo All Blues033
6
25Araźny Zbigniew1971Trucht Tarchomin Team001
1
26Arndt Wojciech1971Kraków002
2
27Arseniuk Anna1981Górsk021
3
28Artyszuk Kamil1984Warszawiaky Athletics Club033
6
29Augustyniak Krzysztof1981MKS Pletval Polkowice010
1
30Babik Adam1967Kraków003
3
31Baczewski Edward1964Dęby Wałbrzych102
3
32Baczyński Wojciech1981KS Pszczyna350
8
33Baćmaga Jacek1967Lublin001
1
34Badera Krzysztof1960Masters Brzeszcze001
1
35Badowska Sylwia1980Łódź002
2
36Badurek Maciej1988KB Dreptak Mińsk Mazowiecki520
7
37Bagińska Beata1974JK Running010
1
38Bajran Paweł1979Orły Wawrzusia Nowa Sól022
4
39Balbus Anna1980MaratonyPolskie.pl Team3163
22
40Balcerek Tomasz1976Katowice001
1
41Balcerzak Andrzej1959TKKF Tytan Police002
2
42Balcerzak Iwona1986Zberki020
2
43Bałatka Krzysztof1985Kutno010
1
44Bałuka Artur1974KKB MOSiR Krosno001
1
45Banach Dagmara1987KB MOSIR Jastrzębie120
3
46Banasiak Alicja1952Beskidek Bielsko - Biała047
11
47Banaszak Łukasz1985Velux Gniezno181
10
48Banaszek Marcin1988KM Truchcik Łubianka031
4
49Bander Sylwia1985Szczecin001
1
50Bara Michał1987Delf Gryfino100
1
51Baran Andrzej1967KKB Finisz Kalisz004
4
52Baran Mateusz1993Warszawiaky Athletics Club120
3
53Baran Mieczysław1963TKKF Koszalin100
1
54Baranik Paulina1986Stara Kamienica100
1
55Barański Bogusław1958MLUKS Trzebiatów010
1
56Barbużyński Bogusław1966PKWLA001
1
57Barcewicz Marta1986AZS UWM Olsztyn111
3
58Barcikowska Wioletta1970Elbląg110
2
59Barcikowski Krzysztof1967Malbork007
7
60Barewski Bogdan1954OTK Rzeźnik006
6
61Barłóg Agnieszka1983Szamotuły050
5
62Baron Arkadiusz1987AZS AWF Katowice040
4
63Barth Damian1981Poznań001
1
64Bartkiewicz Krzysztof1975Toruń1412
17
65Bartłomiejczyk Lech1965Gliwice001
1
66Bartosiak Patrycja1992Gwardia Warszawa100
1
67Bartoszak Michał1970Kiekrz010
1
68Bartoszek Katarzyna1986Rogoźno010
1
69Bartoszewicz Magda1980KB Maniac Poznań052
7
70Basiński Piotr1989Van Pur002
2
71Bassendowski Piotr1974KB Arturówek Łódź104
5
72Basta Grzegorz1970Zadyszka Oświęcim005
5
73Basza Łukasz1988Kraków002
2
74Beczek Dariusz1975001
1
75Bednarkiewicz Krzysztof1981Długopole Zdrój002
2
76Bednarz Jakub1985Pogoria Biega003
3
77Bednarz Marta1981Warszawa010
1
78Behnke Antonina1989Gliwice100
1
79Bemben Dariusz1978Tricity Triathlon Team001
1
80Bemowicz Tomasz1970KB Wygan Kołobrzeg011
2
81Beniowski Andrzej1984Visegrad Maraton Rytro002
2
82Bereznowska Patrycja1975Aktywny Relaks Wołomin040
4
83Berezowska Monika1977Warszawa001
1
84Bernatowicz Ziemowit1966Grupa Trójmiasto Kołczewo004
4
85Bestrzyńska Joanna1971KB Maniac Poznań023
5
86Besz-Malinowska Katarzyna1973Poznań060
6
87Będkowski Grzegorz1980Runshop.pl010
1
88Bętkowski Piotr1987MaratonyPolskie.pl Team050
5
89Białas Krzysztof1965Opoczno002
2
90Białk Jan1969Krokowa230
5
91Białobrzeski Sebastian1989WSB Poznań001
1
92Białorczyk-Jarzębowska Magdalena1972Wilkowice465
15
93Biały Michał1991SKB Kraśnik100
1
94Bibułowicz Paweł1990MKS Juvenia Białystok011
2
95Biegasiewicz Monika1976Consileon001
1
96Bielecka Dorota1974Konstantynów010
1
97Bielecki Jakub1983WTT Warszawa010
1
98Bielicki Krzysztof1963MUKL Brodnica001
1
99Bielińska Monika1983Przyszowice220
4
100Biesiada Paweł1987Krzęcin001
1
101Birczak Maciej1991Montrail CW-X Tram010
1
102Biryło Katarzyna1973Braniewo154
11
103Biryło Urszula1995MOS Zatoka Braniewo000
1
104Blados Tomasz1983ITI Adventure Team042
6
105Błachewicz Krzysztof1976Gdańsk001
1
106Błachnio Dariusz1966Warszawa001
1
107Błaszczak Andrzej1961WOSZK Gronik Adventure Team Kościelisko027
9
108Błaszczyk Artur1979WSB Cytadela021
3
109Błaszczyk Jarosław1972Poznań152
8
110Błaszczyk Rafał1975Grupa Trójmiasto024
6
111Błaziński Marcin1988Wawelno131
5
112Bobrowski Przemysław1980Agros Zamość010
1
113Bobrowski Wojciech1990KB Maniac Poznań010
1
114Boczkowska Aleksandra1981Warszawa001
1
115Boczkowska Justyna1966Zakopane001
1
116Bodnar Jan1956CSAIU Toruń001
1
117Bogdał Paweł1976Sudecki Oddział SG w Kłodzku011
2
118Bogdał Roman1979Międzygórze100
1
119Boncler Sebastian1973KB Maniac Poznań044
8
120Bondaruk Paweł1989TS Olimpia Poznań020
2
121Boniowska Karolina1982MKS Polonia warszawa010
1
122Bonszkowska Iwona1965Gdynia001
1
123Borek Monika1979Złocieniec200
2
124Borkowski Aleksander1956MKL Maraton Świnoujście006
6
125Borkowski Marcin1979Zabiegani Częstochowa001
1
126Borowczyk Sebastian1988Poznań020
2
127Borowski Krzysztof1954Blachownia482
14
128Borychowski Mariusz1972KS Damnica221
6
129Borys Maciej1988Tarnowiec002
2
130Bosy Daniel1989LKS Sana Kościan020
2
131Boyes Alison1984Warszawa010
1
132Brachman Tomasz1980AZS AWF Kraków054
9
133Brandenburg Józef1955Poczta Polska010
1
134Brandys Jolanta1967Zadyszka Oświęcim110
2
135Breszka Michał1984UKS Ekonomik - Maratończyk Lębork100
1
136Brych-Pająk Ewa1975Budowlani Częstochowa365
14
137Bryl Karol1982Strzegom122
5
138Brylewski Mateusz1986AZS UP Poznań010
1
139Brzeski Tomasz1972Visegrad Maraton Rytro002
2
140Brzeziński Błażej1987Roszak Solec Kujawski / MUKS Bydgoszcz2123
17
141Brzeziński Michał1983Bydgoszcz011
2
142Brzozowski Grzegorz1982KM Aktywni Sochaczew001
1
143Brzozowski Marek198711 LDKP DR.2 / NSZZ Solid.121
4
144Brzuzy Łukasz1989Florian Chojnice100
1
145Buchajewicz Andrzej1966MCKwadrat002
2
146Buczek Samuel1988Willimantic Fighting Frogs010
1
147Buczyński Arkadiusz1974Achilles Bolesław003
3
148Buczyński Mariusz1982Bolesław001
1
149Budka Borys1978UKS 14 Zabrze131
5
150Budzeń Sandra1986Ekonomin Nysa001
1
151Budzyński Bogdan1976Vege Runners001
1
152Budzyński Piotr1979AZS AWF Kraków023
5
153Bugaj Mirosław1960Malta Poznań072
9
154Buk Dominik1975Iwiny002
2
155Bulik Witold1969Roma II Gilowice051
6
156Bullmann Dawid1989LKS Ziemi Puckiej010
1
157Bułanow Leszek1971Halinów001
1
158Buniewska Elżbieta1964Ostróda130
5
159Burek Andrzej1952Maratończyk Team Szczecin001
1
160Burghardt Jakub1981MKS Muszyna Machnik140
5
161Bury Anna1986Warszawa001
1
162Butryn Adam1968Warszawa001
1
163Bzdęga Krzysztof1986ENTRE.PL Team Magdalenka001
1
164Caban Benavides Monika1963Warszawa020
2
165Cacko Monika1982Accelerate010
1
166Cader Agnieszka1983Zabierzów042
6
167Cebula Bogdan1961LKS Zantyr Sztum001
1
168Cechman Andrzej1960Gdańsk0011
11
169Celińska Anna1979Byledobiec Anin270
9
170Celińska Władysława1963Katowice100
1
171Celiński Adam1964Otwock020
2
172Celiński Aleksander1984Byledobiec Anin5173
25
173Celiński Robert1973ITI Adventure Team342
9
174Celiński Robert1979Byledobiec Anin001
1
175Cembrzyński Stanisław1962KB MCKiS Jaworzno110
2
176Cenkier Michał1988Jarocin030
3
177Cetner Magdalena1973Poznań020
2
178Chabowski Marcin1986WKS Flota Gdynia041
5
179Chacuś Ryszard1973KB Tupot Ustka002
2
180Chałupka Jacek1980Biegiem przez Polskę012
3
181Chawawko Tomasz1974LKB Rudnik541
10
182Chądzyńska Zofia1963BOP TKKF Płock170
8
183Chećko Katarzyna1984Dąbrowa Górnicza030
3
184Chełmicka Magdalena1971Skierniewice010
1
185Cherubin Monika1981Babki020
2
186Chłap Elżbieta1971Doliniarze.com123
6
187Chłoń Jarosław1965KKB Dystans Kraków001
1
188Chmarzyński Jerzy1973Nowe Krąplewskie011
2
189Chmielarz Sebastian1987Kruszwica030
3
190Chmura Maciej1986Juvenia Wrocław020
2
191Chmurzyński Tomasz1969Bydgoszcz013
4
192Chodorski Piotr1973WKB Piast Wrocław001
1
193Chodun Piotr1992MKS Żak Biała Podlaska100
1
194Chojnacki Jakub1974Maratonypolskie.pl Team001
1
195Chojnacki Sebastian1977KM UMK Toruń001
1
196Chrabałowski Jarosław1985KB ActiveSports Warszawa001
1
197Chrostek Krzysztof1987AZS Politechnika Wrocławska021
3
198Chruszcz Jerzy1959Opole002
2
199Chuchała Daniel1983AZS AWFiS Gdańsk151
7
200Chudy Grażyna1981K.S. Olszewski i Synowie225
9
201Chudy Henryk1955K.S. Olszewski i Synowie002
2
202Chudzicki Adam1987Luboń060
6
203Churski Marcin1972SCS Myślibórz001
1
204Chwarścianek Dagna1987Vege Runners010
1
205Chwieduk Andrzej1987Maratończyk Team Szczecin320
5
206Chwistek Damian1986AZS AGH Kraków121
4
207Chyba Piotr1968002
2
208Cibis Paweł1982Kruk Wrocław Team001
1
209Cichocki Jarosław1971Białogard320
5
210Cichoń Maciej1972Reda002
2
211Cichończuk Antoni1949WKS Flota Gdynia266
14
212Cichońska Elżbieta1966Trucht Tarchomin Team012
3
213Cichorek Dariusz1972KKB Finisz Kalisz184
13
214Cieluch Izabela1980Multifitness EC Kraków031
4
215Ciemski Zenon1965www.bzc.pl001
1
216Ciepłak Maciej1962Chemia-Hurt Rybnik002
2
217Ciepłak Tomasz1984Rybnik011
2
218Cieślar Maciej1989Cieszyn020
2
219Cieślawski Jan1975Polna Warszawa001
1
220Cieślicka Elżbieta1982Witkowo001
1
221Ciołek Agnieszka1985AZS AWF Wrocław012
3
222Cisek Andrzej1974Rzeszowskie Gazele i Gepardy010
1
223Cisło Grzegorz1971Mielec010
1
224Ciuk Michał1984Aktywny Relaks Wołomin011
2
225Cybułka Bartosz1980Grodzisk Wielkopolski011
2
226Cymek Sylwia1978Łomża150
7
227Cypryański Piotr1989Treningbiegacza.pl001
1
228Cyran Maciej1975KSS im. Jana Pawła II210
3
229Cyrok Marek1971Olimpia Dąbrowa011
2
230Cytrowska Izabela1985Maraton Turek010
1
231Czaja Jakub1980Gdańsk002
2
232Czaja Robert1980AZS Poznań020
2
233Czaja Roman1971OKB Zadyszka Oświęcim345
12
234Czajkowska Ewa1985TKKF Kubuś Sierpc100
1
235Czajkowski Tomasz1983Wojska Lądowe010
1
236Czapiga Mariusz1979Dream-Bike.pl Bielawa001
1
237Czapka Norbert1971Brzeg004
4
238Czapla Piotr1990Politechnika Śląska010
1
239Czapska Katarzyna1980Warszawa010
1
240Czarnecki Rafał1979Bliżyn271
10
241Czarnota Jagoda1992GLKS Świdnica100
1
242Czartoryska Natalia1978Intersport Team131
5
243Czech Robert1978AZS AWF Kraków Masters004
4
244Czernek Wojciech1992Tychy000
0
245Czerniak Robert198617 DZ - 7 BOW030
3
246Czerski Marian1957WKB Piast Wrocław004
4
247Czerwińska Katarzyna1990Warszawa010
1
248Czerwińska Regina1959Elbląg010
2
249Cześnik Maria1977Biuro Podróży AS Szczecin010
1
250Czwojdrak Michał1981KMP Poznań002
2
251Czyż Grzegorz1967Automatyka Tarnów11216
29
252Czyż Katarzyna1977Ruda Śląska141
6
253Czyż Michał1991AZS AON Warszawa010
1
254Czyżak Przemysław1968001
1
255Czyżowicz Mirosław1982KKB MOSiR Krosno010
1
256Ćwik Hubert1977Zamość010
1
257Daleki Wiesław1976Wolsztyn010
1
258Danilewicz Adrian1986SOW DR.1010
1
259Darul Radosław1974Siły Powietrzne001
1
260Dawidziuk Maciej1979Proboszczów022
4
261Dąbrowski Jacek1972Kalisz Pomorski4410
18
262Dąbrowski Przemysław1989ALKS KURP Ostrołęka360
9
263Dąbrowski Sylwester1958BOP TKKF Płock110
2
264Delewska Dalia1986Maratonypolskie.pl Team112
4
265Derda Robert1972MKL Maraton Świnoujście001
1
266Dereń Justyna1985Nowy Sącz040
4
267Derezińska-Osiecka Magdalena1981Zakopane020
2
268Derwich Szymon1984Poznań001
1
269Deska Agnieszka1986Akademia im. Jana Długosza Częstochowa001
1
270Dębowski Piotr1987Zantyr Sztum002
2
271Długosz Adam1976Gimnazjum Piwniczna010
1
272Długosz Kamil1986KB Mrągowo001
1
273Dobieżyńska Julia1984Puszczykowo010
1
274Dobrochowski Eryk1986JW 3477 Leszno342
9
275Dobrowolski Emil1986Chotomów / Warszawianka384
15
276Dobrowolski Jan1987AZS Uniwersytet Wrocławski023
5
277Dolata Krystyna1983Ostrów Wlkp.001
1
278Dolna Ewelina1984GKS Kołczygłowy230
6
279Dołęgowski Krzysztof1979Miesięcznik Bieganie021
3
280Domagała Robert1970KS Krotosz001
1
281Domarska Wiesława1969Warszawa001
1
282Domicz Antoni1954LUKS Żórawina001
1
283Domińczak Patryk1985AMD NTT System275
14
284Domżalski Tomasz1980AKM Olsztyn001
2
285Dorszyński Grzegorz1983Talex Borzytuchom022
4
286Downar Katarzyna1989Pabianice010
1
287Drabczyk Szymon1960Warszawa010
1
288Draczyński Adam1976WKS Grunwald Poznań0111
12
289Drąg Tomasz1976Chełmno032
5
290Drążek Paweł1968PGE Jupiter Elektrownia Bełchatów002
2
291Drewnicka-Ogrodnik Joanna1967Przemiłów1612
19
292Drogorób Marcin1976Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego002
2
293Drop Mateusz1983Gdańsk010
1
294Drop Tomasz1985SKLA001
1
295Drozd Dominik1985AZS Uniwersytet Jagielloński002
2
296Droździk Magdalena1979WKB Meta Lubliniec100
1
297Druciarek Jarosław198711 LDKP DR.1 / NSZZ Solid.061
7
298Drwal Piotr1973LKS Jantar Ustka440
8
299Drybulska Monika1980WKS Grunwald Poznań020
2
300Dryps Ryszard1957Leżajsk010
1
301Drzewiński Zbigniew1958Lubawka001
1
302Dubiecki Jarema1969KB Arturówek Łódź001
1
303Dubiel Janusz1965KPMG001
1
304Duchiński Wojciech1969Osielsko002
2
305Duda Bronisław1963Lasek003
3
306Duda Seweryn19816 BPD Kraków020
2
307Dudek Joanna1964Kraków001
1
308Dudek Waldemar1971JW. 2980 Braniewo032
5
309Dudkiewicz Artur1982KP PSP Rypin020
2
310Dudycz Radosław1974Kołczygłowy363
12
311Dukała Piotr1984Poznań021
3
312Dulęba Dominika1981Ustroń001
1
313Duliński Łukasz1983Kraków020
2
314Dulski Daniel1992WKB Meta Lubliniec011
2
315Durak Katarzyna1980LUKS Żórawina494
17
316Duska Katarzyna1969Kościerzyna011
2
317Dworak Dawid1988Wojska Lądowe010
1
318Dybczyńska Jadwiga1980LKS Podgórze100
1
319Dybczyński Tomasz1980LKS Pogórze001
1
320Dybikowska Julita1992LKS Osuchów010
1
321Dyk Mirosław1974Maratonypolskie.pl Team001
1
322Dyrlaga Marcin1984KS Halny Węgierska Górka001
1
323Dziedzic Piotr1975Inowrocław003
3
324Dzierzkowska Aleksandra1962Koziegłowy0231
24
325Dzięgiel Andżelika1989KM UMK Toruń040
4
326Dzięgielewski Marek1962KB im. Piotra Sękowskiego Płońsk7137
27
327Dziuba Bogdan1974Victoria Stalowa Wola154
10
328Dziuba Piotr1979Maratończyk Okonek110
2
329Dziuk Dagmara1987KB MOSiR Jastrzębie130
4
330Dziwosz Katarzyna1980aleTEMPO040
4
331Ejdys Piotr1974Warszawa001
1
332Elwart Roman1972Marynarka Wojenna1910
20
333Fabian Ewa1961FDP Biała Podlaska231
6
334Fabiański Bogdan1984Owińska041
5
335Fac Sabina1981Twierdza Przemyśl010
1
336Fahrni Prisca Sandra1966020
2
337Fajger Janusz197034 BKPANC Żagań002
2
338Famulska Julita1977Warszawa010
1
339Farjaszewski Jakub1984PSP Słupsk JRG 2001
1
340Faron Robert1974UKS Warta Kamienica011
2
341Fehlau Marcin1978AZS AWF Poznań041
5
342Feifer Bartosz198811 LDK PANC021
3
343Felska Anna1968MŻS Wołcza Mała020
2
344Ferenc Kamil1981Goździelin030
3
345Ferlak Marcin1975Chrzanów0110
11
346Ficner Anna1985Złotoryja140
5
347Filuś Stanisław1965Triathlon Dąbrowa Górnicza003
3
348Flaga Iwona1977AZS AWF Kraków Masters044
8
349Flak-Marcinkowski Jacek1967Opalenica013
4
350Fliegert Ewa1965MOSiR Korfantów120
3
351Fluks Szymon1983KB Maniac Poznań010
1
352Fogel Ewa1972Tarnów010
1
353Folta Jarosław1967Grupa Malbork003
3
354Franczak Monika1972MUKS Tornado020
2
355Frączek Justyna1978Gimnazjum nr 32 Kraków010
1
356Fudalej Marcin1976KKL Kielce010
1
357Fuhrmann Ulrike1963Maraton Warszawski020
2
358Gacki Robert1984STR - Grupa Treningowa Poznań020
2
359Gackowska Beata1968Bydgoszcz001
1
360Gacoń Karolina1975LKB Rudnik131
5
361Gaczkowski Robert1975Żniński Klub Biegacza 1992021
3
362Gaczyński Rafał1979Warszawa020
2
363Gajda Marcin197840-latek Tychy040
4
364Gajda Monika1990UNTS Warszawa100
1
365Gajewski Rafał1991Dobre110
2
366Gajewski Wojciech1978UKS 14 Zabrze322
7
367Gajny Wojciech1987Bielsko-Biała150
6
368Galicz Karol1986AZS AWF Warszawa001
1
369Gałązka Marcin1989GKS Wilga Garwolin010
1
370Gałuszka Halina1971Porąbka030
3
371Gałuszka Rafał1986MOSiR Łaziska Górne100
1
372Gancarz Przemysław1983KB Kąty Wrocławskie010
1
373Gańska Magdalena1973Gościcino121
4
374Garbacik Jacek1967Stalowa Wola001
1
375Garbarek Wiesław1954TKKF Trucht Jarocin011
2
376Gardener Jacek1966KB PIMAR Legionowo110
2
377Gardzielewski Arkadiusz1986WKS Śląsk090
9
378Garlewicz Joanna1972Warszawiaky Athletics Club002
2
379Gasparski Bartłomiej1977Art Profi012
3
380Gawęda Bożena1975Amator Gościno100
1
381Gawlak Paweł1969Warszawa002
2
382Gawroński Artur1964Kamienna Góra120
3
383Gąsiorowski Maciej1965Inowrocław001
1
384Gąsiorowski Piotr1973Strefamaratonu.pl001
1
385Gąska Justyna1978Biegajznami.pl012
3
386Gębarzewski Robert1970Wrocław001
1
387Gierat Aleksandra1991GLKS Świdnica230
5
388Gipsiak Andrzej1957Lotos Jabłonna001
1
389Giżyńska Anna1982KB Nike030
3
390Giżyńska Karolina1981BOP TKKF Płock130
4
391Giżyński Mariusz1981KB Nike / KB Sporting Międzyzdroje042
6
392Giżyński Przemysław1979BOP TKKF Płock492
15
393Glajcar Jakub1984Wisła231
6
394Glapiak Damian1980LLKLS Osowa Sień011
2
395Gleń Robert1976MUKS Podkarpacie Jedlicze002
2
396Głembski Daniel1976Kołobrzeg - Warszawa015
6
397Głogowski Adam1993Gdynia010
1
398Głowacki Michał1982Mokasyn Płoty001
1
399Głowacz Mateusz1988KB MCKIS Jaworzno001
1
400Głowala Robert1992Garwolin110
2
401Głowiak Lech1985Doliniarze.com011
2
402Gniewek Jarosław1981Puma Racing Team010
1
403Gniła Rafał1976Lubliniec023
5
404Goc-Kozakiewicz Marta1975Kwidzyn001
1
405Gocha Monika1976Wrocław002
2
406Goczyński Waldemar1977TKKF Kubuś Sierpc002
2
407Godek Paweł1987Deloitte Adventure Team SGH Warszawa022
4
408Godlewski Andrzej1985Borawskie030
4
409Gogulska Milena1987EDI-TEAM Zgorzelec001
1
410Gojło Marek1974Olsztyn001
1
411Golak Agnieszka1976Wyrzeka0121
13
412Goleń Kamil1987Warszawa001
1
413Golonka Mateusz1989MaratonyPolskie.pl Team230
5
414Gołębiewski Mirosław1962Chemia Hurt Rybnik260
8
415Gołębiowski Paweł1990Familyfit Kamieniec Wr.010
1
416Gomolińska Danuta1974Warszawa010
1
417Gordzielik Barbara1977London001
1
418Gortel Agnieszka1977TS AKS Chorzów174
12
419Gospodarek Tomasz1989AZS UMW Olsztyn010
1
420Goździejewska Anna1967Warmińsko-Mazurski Klub Sportowy010
2
421Goździk Marek1977Ścieżka Biegowa Pole Mokotowskie001
1
422Góralczyk Paweł1987AZS AWF Masters Kraków001
1
423Góralski Krzysztof1964Govena Toruń0112
13
424Górecki Krzysztof1971Twardogóra001
1
425Górecki Marcin1970Runisfun010
1
426Górka Marcin1983Maratonypolskie.pl Team001
1
427Górna Karolina1979AKL Ursynów Warszawa / Kalisz010
1
428Górniak Joanna1978Kraków010
1
429Górnicka-Antonowicz Anna1968UNTS Warszawa110
2
430Górnik Ireneusz1989AZS AWF Kraków012
3
431Górny Krzysztof1978KKB Finisz Kalisz0167
23
432Górzyński Maciej1970Piaseczno003
3
433Grablewski Grzegorz1975WKB Piast Wrocław001
1
434Grabowski Marcin1981Kraków001
1
435Graczyk Ilona1979Bydgoszcz003
3
436Grad-Rybińska Agnieszka1982Zielona Góra021
3
437Gregorczuk Paweł1984Terespol031
4
438Gregorczyk Mariusz1971Solidarność KWK Brzeszcze001
1
439Grembocki Tomasz1973Ostróda100
1
440Groblewski Edward1960Rudzki Klub Sportowy Łódź010
1
441Grochowski Marek1970Gdańsk025
7
442Grodecki Sebastian1978Chocianów001
1
443Grono Krzysztof1975V-MAX Adamów002
2
444Gronostaj Grzegorz1974Opera Software033
6
445Gross Rafał1975Warszawa001
1
446Gruca Barbara1980Kraków056
11
447Gruca Dorota1970KS Agros Zamość001
1
448Gruca Zdzisław1969Rączna001
1
449Gryboś Łukasz1982Bergen001
1
450Grycko Tomasz1992UKS Bliza Władysławowo100
1
451Grygo Paweł1976Łomża3141
19
452Grzechowiak Maciej1970Gniezno011
2
453Grzegorczyk Marta1992Warszawiaky Athletics Club010
1
454Grzegorzewski Marcin1978Niedoradz011
2
455Grzegórzek Piotr1987Ironman C/S Polska020
2
456Grzelczak Marta1983Bydgoszcz010
1
457Grzelec Jarosław1961Maraton Lesznoda002
2
458Grzelewska Justyna1990Konstantynów Łódzki010
1
459Grzesik Ewa1982LKS Polkowice131
5
460Grzonka Kamila1986Florian Chojnice020
2
461Grzybowski Tomasz1988Serock010
1
462Grzywacz-Piotrowska Anna1982Gdańsk001
1
463Gurfinkiel Łukasz1980Gdańsk112
4
464Gut Dawid1979Hermes Świdnica110
2
465Guzowski Dariusz1969Talex Borzytuchom147
13
466Guzy Andrzej1960Gliwice014
5
467Gwarek Tomasz1972Sadek010
1
468Gwiazda Cezary1973Remplast001
1
469Haczyk Natalia1973Opole003
3
470Hajduk Elżbieta1965Władysławowo001
1
471Halman Leszek1973Bielkówko022
5
472Hałka Beata Agata1977Znicz Biłgoraj010
1
473Harasim Monika1988Olsztyn100
1
474Hartuna Zenon1964Florian Chojnice103
5
475Hass Robert1970Gdynia011
2
476Hatala Sławomir198118. Batalion Desantowo-Szturmowy002
2
477Hazubski Andrzej1968LZS DTR Team Trzebnica002
2
478Hełminiak Wojciech1961Gdańsk001
1
479Henczka Marek1957Wałbrzych001
1
480Herman Rafał1976Creative Racing002
2
481Hewelt Maciej1990WKS Flota Gdynia010
1
482Hildebrandt Krystyna1981LKS Ziemi Puckiej010
1
483Holik Krzysztof1973004
4
484Holly Piotr1983Wałbrzych120
3
485Horbaczewski Jakub1981WKB Piast Wrocław001
1
486Horodecka-Kamińska Magdalena1969Wrocław004
4
487Horodyski Piotr1984TKKF Kolejarz Bydgoszcz010
1
488Hryciuk Łukasz1986MKS Dąb Dębno174
12
489Huć Karol1991Koszęcin001
1
490Humerski Piotr1989Grodziski Klub Biegacza091
10
491Hundz Paweł1978Chemik Adblue Puławy100
1
492Huryń Ewa1973Szczecin21219
33
493Isański Zbigniew1989Międzyrzecz020
2
494Jabłońska Monika1973Poznań011
2
495Jabłoński Artur1981ZS Horodło020
2
496Jacek Barbara1979Nosy010
1
497Jachimczyk Aleksandra1983Chrzanów2114
17
498Jachnik Sabina1972MaratonyPolskie.pl Team163
10
499Jachura Robert1977Wojska Lądowe001
1
500Jachym Joanna1986Warszawiaky Athletics Club001
1
501Jachymczyk Norbert1978KB MCKIS Jaworzno021
3
502Jackiewicz Monika1992AZS UWM Olsztyn000
1
503Jackowiak Arkadiusz1975Truchtacz Dobrzyca001
1
504Jadczyk Tomasz1984Tarnowskie Góry001
1
505Jagieła Adam1973KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska153
9
506Jagieła Jarosław1972Biegajznami.pl031
4
507Jagiełło Dominik1971Warszawa002
2
508Jagieło Michał1986LKB Rudnik010
1
509Jakiel Ewa1968Maratończyk Okonek130
4
510Jakubczak Aleksandra1982Agros Zamość081
9
511Jakubczak Anna1973Agros Zamość041
5
512Jakubczyk Mariusz1976KB Arturówek Łódź002
2
513Jakubik August1959KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska002
2
514Jakubowski Piotr1978Gwardia Warszawa032
5
515Jałowiecka Daria1986UKS Wodnik Siemianowice220
4
516Janakowski Arkadiusz1973Reprezentacja POW001
1
517Janas Roman1972Grodzisk Wielkopolski010
1
518Janasiak Agnieszka1981Poznań193
13
519Janda Beata1987Katowice100
1
520Janiak Katarzyna1987AZS Uniwersytet Warszawski010
1
521Janicki Jarosław1966Gryfino016
7
522Janik Tomasz1967UKS Lipinki010
1
523Jankowska Sonia1990ULKS Muflon Bielawa100
1
524Janowicz Jerzy1957Achilles Leszno010
1
525Janowska Agnieszka1986Poznań001
1
526Janowska Magda1976Ślimak Bytków123
6
527Janowski Piotr1964020
2
528Janus Damian1987Wałbrzych001
1
529Janusz Ryszard1964Szczytna163
10
530Jarawka Natalia1986Sosnowiec010
1
531Jarco Dominik1993RMD Montrail Team010
1
532Jarczok Miłosz1989MKS MOS Płomień Sosnowiec100
1
533Jaremko Nina1994UKS Jedynka Bartoszyce000
1
534Jarosik Jacek1989UKS Międzybórz001
1
535Jarosz Arkadiusz1987LW Bogdanka010
1
536Jarosz Bogdan19672. Batalion Wrocław262
10
537Jarosz Dominika1981Mucontinent002
2
538Jarosz Elżbieta1971Śląsk Wrocław350
8
539Jaroszewski Marek19754 RUN110
2
540Jarzębowicz Paweł1979Doliniarze.com014
5
541Jarzyńska Karolina1981KS Piętka Katowice210
3
542Jasek Tadeusz1951EKO-INSTAL Żywiec006
6
543Jasiński Mateusz1991Treningbiegacza.pl001
1
544Jaskowski Marcin1981AZS AWF Gorzów100
1
545Jaskurzyńska Agnieszka1980Kraków110
2
546Jaśkowiec Sylwia1986AZS AWF Katowice002
2
547Jawor Aleksandra1986CKS Budowlani Częstochowa110
2
548Jaworek Barbara1983Komisja Nadzoru Finansowego030
3
549Jaworski Marek1959Toruń001
1
550Jaździkowski Robert1974NETTO GB 42.195 Dębno001
1
551Jażdżewski Seweryn1989LKS Zantyr Sztum011
2
552Jenorowski Krzysztof1977AZS WSWFiT Białystok010
1
553Jerzyk Agnieszka1988Real 64-STO010
1
554Jezierski Grzegorz1964KB Maniac Poznań01210
22
555Jezierski Kamil1980Kraków031
4
556Jeżak Zuzanna1986KS Tęcza STK Poznań010
1
557Jędro Justyna1983LUKS Żórawina033
6
558Jędrusiński Damian1991Mińsk Mazowiecki200
2
559Jędrusiński Robert1961WKB Piast Wrocław003
3
560Jędrzejczyk-Pilz Dominika1985Sulechów010
1
561Jędrzejko Tomasz1979KS Sprint Bielsko-Biała011
2
562Jopek-Lubik Iliana1977MSICS Poznań011
2
563Jóźwik Adam1990K.S. Olszewski i Synowie200
2
564Juchta-Szyport Wiesława1961Elbląg010
1
565Jurewicz Dariusz1974Łowcy Przygód Gołdap010
1
566Jurgiewicz Bartosz1990Szczecin110
2
567Jurkowski Tomasz1979Lewandowski-Team.pl Szczecin010
1
568Juskowiak Jakub1977Poznań Multisport Team010
1
569Juszczak Tomasz1979Iskra Lasowice012
3
570Kabat Damian1989Bydgoszcz130
4
571Kacprzak Andrzej1972Radom002
2
572Kacprzak Katarzyna1982Wiewióry010
1
573Kacprzak Michał1980KS STK Tęcza001
1
574Kaczmarek Aneta1981PZLA010
1
575Kaczmarek Michał1977WKS Grunwald Poznań1112
14
576Kaczmarek Monika1989Szakale Bałut Łódź010
1
577Kaczorowska Magdalena1982Wrocław001
1
578Kaczuga Mirosław1963DĘBY Wałbrzych010
1
579Kafel Jacek1976Kraków001
1
580Kajder Ewa1969Nowa Sól011
2
581Kalarus Ewa1989Myszków155
11
582Kalaszczyński Łukasz1984Lasek Bielański Team141
6
583Kalendarova-Ochal Olga1985Team Asics130
4
584Kalicińska Monika1989MKS Juvenia Wrocław020
2
585Kalinowska Joanna1975ULKS Talex Borysław Borzytuchom020
2
586Kalinowski Zbigniew1982UKL Ósemka Police170
8
587Kalińska Renata1978Piaseczno5106
21
588Kaliś Karol1990Susz030
3
589Kamień Dorota1972AWF Warszawa100
1
590Kamiński Artur1979BOP TKKF Płock340
7
591Kamiński Artur1980Trucht Maraton Skierniewice003
3
592Kamiński Dariusz1967Gdańsk001
1
593Kamiński Jan1968Straż Pożarna Łódź001
1
594Kamionowska Marta1978Warszawa010
1
595Kamola Kazimierz1960Chemik Ad Blue Puławy032
5
596Kanclerz-Januszewska Katarzyna1966Forma Wodzisław Śląski001
1
597Kantyka Beata1981Oświęcim255
12
598Kapela Marek1982Dobrodzień001
1
599Kapitańczyk Marian1955KB Maniac Poznań010
1
600Kaproń Sebastian1974Suchy Las032
5
601Kapuściński Zbigniew1972Maratończyk Team Szczecin001
1
602Karasiewicz Piotr1962Altom Gniezno010
1
603Karaś Olga1950Cross Warszawa010
1
604Karbowiak Hubert1969Siły Powietrzne001
1
605Karbownik Magdalena1981Linie020
2
606Karczewski Sylwester1959ENTRE.PL Team Magdalenka001
1
607Kardas Arkadiusz1989AZS UE Katowice010
1
608Karłowicz Anna1973Kondycja001
1
609Karnowski Łukasz1977ZKS Contra Przechlewo022
4
610Karolczak Piotr1982Poznań012
3
611Karolkiewicz Daniel1986ENTRE.PL Team011
2
612Karpińska Anna1982Suchy Las010
1
613Karpińska Magdalena1980Radzyń Podlaski220
4
614Karwatka Andrzej1957PeBeKa Lubin010
1
615Kasperkowiak Sebastian1973Straż Pożarna Gostyń010
1
616Kasperski Sławomir1965Poznań001
1
617Kasprzak Krzysztof1968KS Krotosz Krotoszyn001
1
618Kasprzyk Jacek1970Wawel Kraków220
4
619Kaszewska Ewa1989Żelazna Rządowa010
1
620Kasztelan Edyta0000Triathlon Koszalin010
1
621Kawczyński Arkadiusz1973OSP Dargomyśl002
2
622Kawiorska Maria1956MaratonyPolskie.pl Team0168
24
623Kazek Mateusz1990AKB Szczytno010
1
624Kaźmierczak Mateusz1990UKS G-8 Bielany Warszawa200
2
625Kącki Paweł1975KB ActiveSports Warszawa002
2
626Kąkol Mateusz1987KUKS Remus Kościerzyna010
1
627Kąpiński Sławomir1966BOP TKKF Płock280
10
628Kemuś Jarosław1977Chojnice001
1
629Kern Artur1980Hrubieszów052
7
630Kędzierski Kamil1989Nysa Biega001
1
631Kędzior Mateusz1973Ścieżki Biegowe Olimpia Poznań001
1
632Kępa Justyna1984Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych011
2
633Kęsy Marcin1985KB Maniac Poznań144
9
634Kiciak Paweł1979LKB Rudnik010
1
635Kielin Grzegorz1976TKKF Start Polkowice022
4
636Kiełbasa Grzegorz1990Nawojowa001
1
637Kiełczewski Grzegorz1960Biegajznami.pl052
7
638Kijanka Artur1968Zielonki003
3
639Kin Robert1971Zielona Góra002
2
640Kinowska Monika1987AWF Running Team010
1
641Kler Sebastian1976WKB Meta Lubliniec141
6
642Klimiuk Jan1986KS Podlasie / KM PSP Białystok021
3
643Klisz Tomasz1981QBA Chylicki Team Bielsko030
3
644Klockowska Joanna1974Poznań023
5
645Klonowski Mateusz1986AZS Politechnika Poznań020
2
646Klus Cezary1983Kraków004
4
647Kłeczek Radosław1985Gogolin221
5
648Kłonowski Tomasz1977Sabel002
2
649Kłos Anna1988KS Gwardia Piła010
1
650Kłuczyńska Marzena1984Poznań051
6
651Knaflewska Justyna1979Leszno010
1
652Knobloch Szymon1973Piekary Śląskie219
12
653Knop Piotr1973Olimpia Wola Załężna002
2
654Kobajło Ryszard1962TKKF Czarni Katowice135
9
655Kobierowska Kamila1986Florian Chojnice010
1
656Kobierska Agnieszka1980Gliwice158
14
657Kochanek Dariusz1976Kalisz054
9
658Kociuba Marek1980WOSZK Gronik Adventure Team Kościelisko014
5
659Kocyba Henryk1955META Lubliniec004
4
660Kokocki Paweł1990AZS UMK Toruń010
1
661Kołodziejczyk Jarosław1970Zabiegani Częstochowa010
1
662Kołodziejczyk Roman1967KS Noteć Chocież010
1
663Kołodzik Rafał1986Luzino011
2
664Komar Izabela1969LKB Rudnik010
1
665Komorowska Kamila1980Wrocław011
2
666Konarczak Dariusz1984WKS Grunwald Poznań010
1
667Konarzewska Martyna1991Działdowo110
2
668Kondratowicz Łukasz1981Kamienna Góra041
5
669Konieczka Marek1960BIEDRUSKO000
0
670Konieczny Adam1992Olimpia Poznań010
1
671Konieczny Jacek1959IBP Poznań041
5
672Konieczny Marcin1972House of Skills / IM 2010042
7
673Koń Piotr1978KKL Kielce231
6
674Kopcewicz Robert1966VFL FOISTE HELGOLAND Goleniów205
7
675Koper Zbigniew1963KB Dreptak Mińsk Mazowiecki024
6
676Kopiński Mirosław1976Aurum Kobud Złotoryja001
1
677Korab Robert1970Rzeszowskie Gazele i Gepardy001
1
678Kordus Anna1987TS Olimpia Poznań010
1
679Korfini Irek1969Felt Team Wrocław010
1
680Korzeniowski Robert1968Polska Biega010
1
681Kos Kamil1989AZS AWF Katowice010
1
682Kosakowska Barbara1961Maratończyk Team Szczecin100
1
683Kosiński Robert1987MKS MOS Płomień Sosnowiec100
1
684Kosowski Janusz1952AKM Olsztyn001
1
685Kostrubiec Jagoda1985Biegam bo Lubię Lublin010
1
686Kostrzewski Jarosław1976ENTRE.PL Team Magdalenka024
6
687Koszałka Dariusz1972Gliwice001
1
688Koszko Paweł1980Pilawa Górna003
3
689Kotarska Anna1974UKL Ósemka Police200
2
690Kotarski Wiesław1956TKKF Tytan Police101
2
691Kotkowska Karolina1975MaratonyPolskie.pl Team052
7
692Kotkowski Piotr1975Maratonypolskie.pl Team001
1
693Kotwa Andrzej1967Warszawa001
1
694Kowalczyk Katarzyna1975Warszawa001
1
695Kowalczyk Mikołaj1978Nieprzemakalni002
2
696Kowalewska Elżbieta Katarzyna1982Wrocław013
4
697Kowalówka Adam1981Świętochłowice001
1
698Kowalska Ewa1965MaratonyPolskie.pl Team140
6
699Kowalska Justyna1980KKB Finisz Kalisz001
1
700Kowalska Katarzyna1985LKS Vectra-DGS Włocławek010
1
701Kowalska Natalia1984Kutnowskie Lwy021
3
702Kowalski Cezary1964Szczecin010
1
703Kowalski Dariusz1968Złotów010
1
704Kowalski Jacek1967KB TKKF Promyk Ciechanów011
2
705Kowalski Tomasz1976Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej150
7
706Kowalski Tomasz1988Izbicko001
1
707Kozak Arkadiusz1972TKKF Koszalin100
1
708Kozak Katarzyna1975Jastrzębie Zdrój011
2
709Kozłowska Iwona1971Drużyna Szpiku001
1
710Kozłowska Magdalena1990Kraków010
1
711Kozłowski Artur1985Sieradz141
6
712Kozłowski Grzegorz1987KM Aktywni Sochaczew133
7
713Kozłowski Klaudiusz1971Altom Gniezno0160
16
714Kożdoń Jarosław1984KW Gliwice121
4
715Krakowiecki Marek1975Polbank EFG001
1
716Kramarz Agata1977Sanok020
2
717Kramarz Edmund1969Sanok010
1
718Krause Janusz1965Maratonka Grajewo001
1
719Krauze Kamil1987AZS AWF Warszawa010
1
720Krawiecki Wojciech1975AZS WAT010
1
721Kreft Sylwia1978WKS Flota Gdynia100
1
722Kreps Małgorzata1977Carserwis Warszawa020
2
723Krowicka Agnieszka1982Kraków020
2
724Krowicka Dorota1969WKB Piast Wrocław063
9
725Król Dariusz1964Aktywny Relaks Wołomin034
7
726Król Elżbieta1971Kraków005
5
727Król Elżbieta1971Kraków001
1
728Król Michał1989MKS MOS Płomień Sosnowiec010
1
729Królicka-Walczuk Katarzyna1981Wrocław001
1
730Kruczek Monika1973Dąbrowa Górnicza001
1
731Kruczkowski Dariusz1975Szklarska Poręba120
3
732Kruszewska-Senk Agnieszka1984KB Holmes Place043
7
733Krysik Marcin1988AZS WAT022
4
734Kryża Wioletta1968Efekt-Warma611
9
735Krzak Robert1964Author Bicycles011
2
736Krzemień Rafał1970KKB Dystans Kraków040
4
737Krzemińska Klaudia1989Karlino100
1
738Krzyścin Andrzej1967Altom Gniezno0110
11
739Krzyżanowski Karol1972Maratonka Grajewo370
10
740Ksiąszkiewicz Jacek1974Poznań010
1
741Książkiewicz Piotr1987MaratonyPolskie.pl Team030
3
742Kszak-Krzyżanowska Anna1971Wałcz010
1
743Kubasik Sebastian1991KS Maraton Ostrów Wielkopolski010
1
744Kubiak Maciej1988AZS Politechnika Gdańska010
1
745Kubiak Robert1977Jedlina Zdrój111
3
746Kubicki Grzegorz1971001
1
747Kucharczyk Tomasz1989WKB Meta Lubliniec010
1
748Kucharska Ewa1981MKS Iskra Pszczyna441
9
749Kuciejczyk Henryk1959KB TKKF Promyk Ciechanów020
2
750Kućmierz Krzysztof1975Grupa Trójmiasto Banino001
1
751Kufel Marcin1979ENTRE.PL Team Magdalenka130
4
752Kufel Tomasz1976Zielona Góra002
2
753Kujawiński Artur1976KB Maniac Poznań002
2
754Kulczyk Jerzy1962Głaz Tychowo311
5
755Kulesza Jakub1980Jelenia Góra110
2
756Kulicka Agata1975CASE IH Running Team010
1
757Kulik Krzysztof1976Warszawa001
1
758Kulpa Michał1987KS Wda Świecie011
2
759Kupczak Bogusława1967Brzuśnik010
1
760Kurek Adam1975Racibórz010
1
761Kurek Artur1970Metro Warszawskie010
1
762Kurek Jacek197240-latek Tychy243
9
763Kurek Łukasz1983KB ActiveSports Warszawa030
3
764Kuriata Robert1966KS Olaws Złotoryja003
3
765Kurmanow Joanna1969Run Forrest Run!010
1
766Kuryło Ewa1974J.W. Ślepsk Augustów001
1
767Kuryło Paweł1972J.W. Ślepsk Augustów025
7
768Kuśmierz Sylwester1978Byledobiec Anin023
5
769Kuta Krystyna1967Grudziądz361
10
770Kuta Patrycja1992LUKS Pomorzanin Serock100
1
771Kutryn Łukasz1985Biszcza001
1
772Kuzyk Agnieszka1976Raciszyn334
10
773Kuźma Wiesław1962WKB Piast Wrocław005
5
774Kuźmiński Grzegorz1970Warszawiaky Athletics Club001
1
775Kuźniewska Małgorzata1977Carservis010
1
776Kwiatkowski Mariusz1958Jelenia Góra011
2
777Kwiatkowski Tomasz1990LZS Jelenia Góra010
1
778Kwiecińska-Watson Teresa1976Loughton001
1
779Kwieciński Jacek1988Wejherowo001
1
780Kwieciński Michał1989Siemianowice Śląskie010
1
781Labuda Andrzej1985LKS Ziemi Puckiej030
3
782Lachowski Andrzej1982AZS AWF Kraków582
15
783Laksa Dariusz1984WKB Meta Lubliniec030
3
784Latała Jacek1978Krajków007
7
785Latała Krzysztof1981Vege Runners001
1
786Latała Robert1986Krajków007
7
787Latuszek Agnieszka1970Truchtacz.pl010
1
788Lebioda Sebastian1987Wicko025
7
789Leksowska - Pawliczek Maria1982Tarnowskie Góry001
1
790Lemański Jakub1992KS Wejher Wejherowo001
1
791Lemiesz Aneta1981Aleksandrów Łódzki190
10
792Lenart Jacek1970EDI TEAM Zgorzelec013
4
793Leszczyński Łukasz1983Warszawa001
1
794Leśniak Kamil1993Puma Running Team / KM Truchcik110
2
795Lewandowska Edyta1980Łódź111
3
796Lewandowska Iwona1985VECTRA-DGS Włocławek351
9
797Lewandowska Marta1971001
1
798Lewandowska Martyna1979aleTEMPO020
2
799Lewandowski Krzysztof1978Centaur Łomża012
3
800Lewandowski Michał1992LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz021
3
801Lewicka-Płaczek Beata1964Malta Poznań020
2
802Lipiec Tomasz1971Byledobiec Anin010
1
803Lipiecka Aldona1967Swarzędz010
1
804Lipiński Szymon1994AZS UWM Olsztyn000
1
805Lipska Paulina1992AZS SGH001
1
806Lisak Krzysztof1983OTK Rzeźnik012
3
807Lisek Mieczysław1959KM Lwówek Wlkp.001
1
808Lisiecki Bartosz1978Poznań001
1
809Lisieński Michał1987UKS Wodnik Siemianowice Śląskie010
1
810Lisiewicz Michał1974Łódź029
11
811Listopad Dariusz1971Chemik Azoty Puławy023
5
812Lizak Wojciech1980Jastrzębie001
1
813Losik Piotr1987JW 3444 Głogów010
1
814Lota Andrzej1970Feniks Legnica002
2
815Lubas Lubomir1974WTT / Vege Runners001
1
816Lubieniecki Maciej1979Seminarium Duchowne Graz, Austria001
1
817Lubomski Krzysztof1988SGMM Sanok001
1
818Ludkiewicz Mariusz1971Wagliniec006
6
819Ludwiczak Arleta1970Altom Gniezno070
7
820Luśnia Andrzej1976PSG Gdańsk - Rębiechowo011
2
821Lysko Jakub1985Doliniarze.com010
1
822Łabuda Sławomir1975Braniewo100
1
823Łabuz Marek1975Azoty Tarnów026
8
824Łasiński Michał198712TRI.PL010
1
825Łaszkiewicz Tadeusz1956Mastersi z Koła002
2
826Ławicki Tadeusz1956Lubin150
6
827Łączak Magdalena1978Team 360 stopni INOV-8010
1
828Łęcka Agnieszka1989Golub-Dobrzyń011
2
829Łobodziński Piotr1985AZS Uniwersytet Warszawski010
1
830Łomański Dariusz197011 LDK PANC012
3
831Łomiak Piotr1971Warszawa021
3
832Łubkowski Artur1984Bieganie.pl011
2
833Łuc Jan1954Swarzędz001
1
834Łucyk Maciej1983Intersport Team0161
17
835Łukasiak Marcin1983GKS Gedania 1922010
1
836Łukasiewicz Maciej1982Warszawiaky Athletics Club151
7
837Łukaszewicz Józef1958Rumia008
8
838Łukaszewicz Stanisław1962Braniewo001
1
839Łukaszewski Patryk1989Tęcza Poznań / Altom Gniezno010
1
840Łupieżowiec Piotr1977MKS Centrum Dzięgielów010
1
841Łużyński Piotr1977Bractwo Biegaczy Zielona Góra001
1
842Łyjak Olga1980Accelerate142
7
843Machlowski Łukasz1986WKS Wawel Kraków002
2
844Maciejewski Krzysztof1982KS Krotosz Krotoszyn001
1
845Maciejski Łukasz1983Politolog Team363
12
846Macioł Andrzej1954AZS AWF Kraków Masters025
7
847Maczyński Grzegorz1966TKKF Kolejarz Bydgoszcz0102
12
848Madziarska Monika1978KB ActiveSports Warszawa010
1
849Magda Tomasz1973Wrocław001
1
850Magiera Piotr1982Myszków6111
18
851Magierski Jerzy1956Byledobiec Anin007
7
852Maj Tadeusz1963AZS AWF Masters Kraków001
1
853Maj-Roksz Maria1980Wejherowo220
4
854Majchrzak Katarzyna1985AZS AWF Kraków Masters010
1
855Majer Ewa1982Dobczyce140
5
856Majewska Agata1978Wrocław010
1
857Majewska-Howis Ewelina198140-latek Tychy010
1
858Majkut Andrzej1975MaratonyPolskie.pl Team001
1
859Majorczyk Bartosz1992Grodziski Klub Biegacza030
3
860Majos Arkadiusz1982Wojska Lądowe001
1
861Makoś Kamil1981Wojska Lądowe020
2
862Makowiec Robert1975Tuchów023
5
863Makowski Marek1960JW 2568 Węgorzewo026
8
864Maksymiuk Robert1968Warszawa001
1
865Malec Bartosz1980ATP Augustów010
1
866Malec Magdalena1977Kraków020
2
867Malich Dariusz1968Gronity330
7
868Malinowska Malwina1985KB Holmes Place010
1
869Malinowska-Sypek Agnieszka1972ENTRE.PL Team Magdalenka3127
22
870Malinowski Zbigniew1954Stowarzyszenie Przyjaciół Kołobrzegu002
2
871Maliszewski Piotr1981LEP Szczecin001
1
872Malska Janina1970Bolesław390
12
873Małysz Henryk1979Czechowice-Dziedzice001
1
874Manikowski Piotr1978Złotów141
6
875Mankielewicz Henryk1959AKB Szczytno000
1
876Marchel Paweł1989TKKF Kolejarz Bydgoszcz071
8
877Marciniak Tomasz1980Kaczory020
2
878Marcinkiewicz Leszek1983Aleksandrów Kujawski011
2
879Marczyńska Katarzyna1970Bieganie001
1
880Marek Kornelia1985Marklowice001
1
881Markowski Michał1983WLKS Siedlce782
17
882Markowski Paweł198512. BZ Szczecin130
4
883Markut Paweł1985KB Arturówek Łódź010
1
884Marszałek Sławomir1975KB Maniac Poznań010
1
885Marszałek Władysław1960Żywiec002
2
886Martan Iwona1981Wrocław001
1
887Martyński Piotr1980Warszawa001
1
888Maryański Krzysztof1983Rybnik001
1
889Marysiak Adam1988MKST Astra Nowa Sól070
7
890Maślanka Tomasz1972Bytom006
6
891Maślany Pawel1968Szklarska Poręba010
1
892Mataczyńska Anna1987UKS 14 Zabrze100
1
893Matczak Bartosz1981ENTRE.PL Team Magdalenka031
4
894Matejczuk Agata1981KB Arturówek Łódź021
3
895Matlewska Marzena1970Elbląg055
11
896Matner Paweł1991Nysa biega100
1
897Matuła Adam1983WKS Zawisza Bydgoszcz010
1
898Matuła Ewelina1992Brzoza Biega012
3
899Matusiak Tomasz1972Szkoła Policji Słupsk004
4
900Matusik Barbara1980OTK Rzeźnik002
2
901Matusik Janusz1955KPP w Wałczu001
1
902Matuszak Alicja1985Kerry Polska001
1
903Matuszewski Maciej1977KB Środa Wielkopolska041
5
904Matyka Agnieszka1984Malechowo201
3
905Matysek Agnieszka1978Pawłów001
1
906Matysiak Hanna1990UKS G-8 Bielany Warszawa200
2
907Matysiak Marcin1981Accelerate233
8
908Mazanek Monika1984Kraków002
2
909Mazerski Bartosz1976Zantyr Sztum592
16
910Mazur Andrzej1974Straż Pożarna Gdynia004
4
911Mazur Jakub1992AZS AWF Kraków010
1
912Mazurek Mariusz1970SS Triathlon Delfin Kalisz001
1
913Mazurkiewicz Jerzy1970Głogów010
1
914Mazurkiewicz Marek1966AZS AWF Masters Kraków001
1
915Medejczyk Łukasz1990KKB MOSiR Krosno010
1
916Medel Krzysztof1982Maratonypolskie.pl Team034
7
917Meloch Arleta1979Olimpia Grudziądz0516
21
918Mica Adriana1980OTK Rzeźnik010
1
919Michalak Małgorzata1985Szakale Bałut Łódź001
1
920Michalak Sandra1987MKS MOS Płomień Sosnowiec100
1
921Michalak Tomasz1975Marianów010
1
922Michalec Marcin1988KKB MOSiR Krosno010
1
923Michalski Mariusz1981Fitness Park Radom001
1
924Michulec Jacek1980KPP Żywiec012
3
925Mielewczyk Łukasz1987LKB Braci Petk033
7
926Mielnik Magdalena1991Olsztyn120
3
927Miereczko Maciej1979LKS Vectra DGS Włocławek103
4
928Mierzejewski Krzysztof1976Siedlce122
5
929Mierzejewski Piotr1971Siedlce246
12
930Mierzwa Witold1974Darłowo106
7
931Mika Oskar1979Bydgoszcz010
1
932Mikielski Daniel1990Olsztynek100
2
933Mikołajczyk Marta1948KB Pułaski Warka2116
19
934Mikołajczyk Sandra1987Siemianowice Śląskie220
4
935Mileszczyk Karol1982Uscimów001
1
936Milewski Maciej1975Legionowo003
3
937Miller Anna1979Poznań081
9
938Mirek Wacław1965AZS AWF Kraków Masters004
4
939Mirowski Sławomir1979Wojska Lądowe001
1
940Misiewicz Jacek1968Olsztyn220
5
941Misztal Adam1987AZS AWF Katowice010
1
942Miśkowiec Tomasz1981KKL Kielce030
3
943Mitkowski Daniel1975Grelavi S.A. Olsztyn012
3
944Mizera Agnieszka1969Wrocław002
2
945Mizera Marzena1973Jelenia Góra010
1
946Młodziejewska Iwona1973KB Wygan301
4
947Młodzikowski Paweł1987LKS Sokół Adamów042
6
948Młynarska Mariola1971WKB Meta Lubliniec001
1
949Młynarski Grzegorz1971HSD Rzeplino002
2
950Młynarz Kamil1990UMLS Lublin Politechnika210
3
951Modzelewska Magdalena1982Wałbrzych001
1
952Mokros Zuzanna1994Pabianice010
1
953Mol Krzysztof1975Uniwersytet Zielonogórski021
3
954Morawczyński Konrad1975KB Maratończyk Dębica001
1
955Morawska Marzena1976WKB Piast Wrocław295
16
956Morawski Jacek1989WKS Flota Gdynia100
1
957Moser Hadas1985Poznań020
2
958Mostowska Magdalena1977Warszawa010
1
959Moszak Szymon1984Nowa Sól010
1
960Moździerz Paweł1966Automatyka Tarnów021
3
961Możdżeń Agnieszka1992Suchy Las010
1
962Możdżonek Andrzej1982OSŻW Mińsk Mazowiecki100
1
963Mrówczyński Maciej1974Jarocin061
7
964Mróz Arkadiusz1991Bortex / Mróz Running Team011
2
965Mróz Katarzyna1974Janowiec Wielkopolski012
3
966Mucha Beata1973Poznań061
7
967Mudziejewski Jarosław1975Bydgoszcz012
3
968Murawski Zbigniew1966Maratończyk Team Szczecin041
5
969Musiał Artur1976NKB Zryw Namysłów001
1
970Musielak Patryk1983Leszno023
5
971Musielski Kamil1985Dream-Bike.pl Bielawa012
3
972Muszyński Krzysztof1987Piła031
4
973Muślewski Maciej1987TS Olimpia Poznań030
3
974Myślak Piotr1990Drużyna Szpiku021
3
975Nadolny Józef1961Głogów131
5
976Naglacki Grzegorz1972MLUKS Trzebiatów021
3
977Nagórek Marcin1980Agros Zamość041
5
978Nagórska Elżbieta1975Łochowice032
5
979Najder Ewa1957Konstancin-Jeziorna006
6
980Najdzion Robert1976AKM Olsztyn022
5
981Napieraj Dominika1991Żytniów021
3
982Napierała Tomasz1976Racot / SANA Kościan052
7
983Nartowski Kamil1984Nawra023
5
984Naskręt Sławomir1974www.thestick.pl020
2
985Nastała Lucjan1972Świecie002
2
986Nastałek Tomasz1968Tomaszów Lubelski110
2
987Nawrot Agnieszka1985KKL Kielce031
4
988Nędza Sławomira1972Kraków243
9
989Nic Jakub1977Tri-Sport Niemcz001
1
990Nieckarz Piotr1968KPP Oleśnica001
1
991Nienadowska Beata1968KMP Elbląg0111
12
992Niewiadomy Bożena1971Cięcina001
1
993Niezgoda Marcin1990KKB MOSiR Krosno010
1
994Nitoi Marius1973Warszawa001
1
995Niwińska Aleksandra1986Chojnów038
11
996Noga Damian1989UKS Żaczek Połaniec020
2
997Nowacki Witold1973Rzeplino031
4
998Nowak Andrzej1979Gliwice190
10
999Nowak Jakub1989KS Warszawianka310
4
1000Nowak Jakub1992LKS Sana Kościan010
1
1001Nowicka Żaneta1978Poznań010
1
1002Nowicki Adam1990Wojska Lądowe010
1
1003Nowogrodzki Dawid1988KS Agros Zamość110
2
1004Nowosielski Krzysztof1976Dąbie nad Nerem0119
20
1005Nożyński Dariusz1980DCS.PL043
7
1006Nurkowska Lucyna1973Wojska Lądowe010
1
1007Obstoj Marek1990Bytom002
2
1008Ochal Paweł1981mBank Maraton Team361
10
1009Ochmańska Ewa1973Łódź131
5
1010Ochociński Mariusz1973Włocławek008
8
1011Olchawa Piotr1966Henkon Chełmża010
1
1012Olczak - Pieńkowska Anna1978Warszawa010
1
1013Olechnowicz Marta1985Szczecin003
3
1014Olejarz Artur1988Wojska Lądowe010
1
1015Olejnik Adam1991Nysa001
1
1016Oleksiewicz Maurycy1982Szakale Bałut Łódź011
2
1017Oleniak Jarosław1974Gedia Nowa Sól001
1
1018Oleś Katarzyna1986Szakale Bałut Łódź043
7
1019Olędzka Emilia1976Mińsk Mazowiecki100
1
1020Oliński Wojciech1969Grupa Malbork002
2
1021Olkowicz Iwona1963BOP TKKF Płock010
1
1022Olszewski Bartosz1984Warszawiaky Athletics Club053
8
1023Olszewski Jarosław1981NKB Zryw Namysłów024
6
1024Olszewski Paweł1987Warszawiaky Athletics Club001
1
1025Olszowik Grzegorz1966WKS Wawel Kraków030
3
1026Opaliński Arkadiusz1982LUKS Żórawina004
4
1027Opała Przemysław1987WAT010
1
1028Opowicz Marzena1963KB ActiveSports Warszawa325
10
1029Orcholski Witold1971KM UMK Toruń / KS Marwit001
1
1030Organek Edyta1977KB Mrągowo001
1
1031Orzechowska Katarzyna1964Poznań023
5
1032Osina Jakub1978Calbud002
2
1033Osiński Marcin1986UKS Technik Radom001
1
1034Ostoja Artur1965KB Maniac Poznań094
13
1035Ostrowska-Dołęgowska Magdalena1984Polska Biega Gazeta Wyborcza011
2
1036Owśnicki Wojciech1976Lipnica001
1
1037Ozga Waldemar1976Polkowice010
1
1038Pachota Marta1991MKS Płomień Sosnowiec100
1
1039Pachuta Krzysztof1983Opole011
2
1040Paciejewski Piotr1975LZS Siedlęcin021
3
1041Pacuła Andrzej1964Gliwice002
2
1042Paczos Barbara1960Mielec031
4
1043Paduchowicz Zofia1981KB Maratończyk Dębica002
2
1044Paduszyńska Wioletta1985Gorzów020
2
1045Pająk Tomasz1981Vege Runners001
1
1046Pakosz Sabina1981UKS Gladiator020
2
1047Pakuła Paweł1977Sherpas RT001
1
1048Palacz Wioletta1978Bydgoszcz051
6
1049Palichleb Adam1964WKB Piast Wrocław001
1
1050Paliga Paweł1974KB Maniac Poznań002
2
1051Paluch Miroslaw1964Oborniki002
2
1052Pałka Piotr1984KS Piętka Katowice022
4
1053Panejko-Wanat Katarzyna1984Byledobiec Anin252
9
1054Panfil Łukasz1980Bieganie.pl010
1
1055Pankiewicz Paulina1980Krzepcy i Wściekła011
2
1056Papierzański Paweł1986Bytom100
1
1057Papież Mariusz1983MOK Mszana Dolna001
1
1058Parfianowicz Piotr1994UNTS Warszawa100
1
1059Parthemore Ann1978Poznań010
1
1060Paszczak Alicja1967Klub Wysokogórski Warszawa003
3
1061Paszkiewicz Piotr198116 BPD002
2
1062Patoła Łukasz1988Zorza Gdynia010
1
1063Pawelec Agnieszka1986SBBP.pl302
5
1064Pawlak Błażej1981KB Kosynier Września001
1
1065Pawlak Ireneusz1970Triathlon Delfin Kalisz031
4
1066Pawlisiak Paweł1987Maratończyk Team Dębno212
5
1067Pawłowska Dorota1980ŻTS Nowy Dwór Gdański3122
18
1068Pawłowska-Pojawa Anna1976Byledobiec Anin030
3
1069Pawłowski Jakub1984Londyn001
1
1070Pawłowski Marcin1982Wojska Lądowe001
1
1071Pawłowski Mariusz1976ŻTS Nowy Dwór Gdański150
7
1072Pawłowski Piotr197340-latek Tychy075
12
1073Pawłowski Tomasz1979Truchtacz Dobrzyca002
2
1074Pawtel Agata1981Rybnik001
1
1075Peisert Tomasz1984KB Maniac Poznań010
1
1076Peksa Ewa1979Wągrowiec020
2
1077Pela Zdzisław1972KG Goch Bytów010
2
1078Pelo Artur1978Starnice004
4
1079Pera Piotr1980Centrum Szkolenia Wojsk Inżynieryjnych i Chemicznych Wrocław001
1
1080Perdion Paweł1979Wrocław012
3
1081Perka Grzegorz1988MKS Dąb Dębno012
3
1082Perucka Kamila1990Rabka Zdrój012
3
1083Perz Hanna1991Drużyna WOPR Patrol Poznań020
2
1084Pędzich Bartłomiej1987Szafarczyska010
1
1085Piech Kacper1990Wawel Kraków221
5
1086Piechna Andrzej1969KB TKKF Promyk Ciechanów757
19
1087Piechna Włodzimierz1970KB TKKF Promyk Ciechanów183
12
1088Piechota Jarosław1974KB Arturówek Łódź001
1
1089Piechowiak Przemysław1962Maraton Leszno Lipno001
1
1090Piechowicz Marcin1984Meyer Logistik001
1
1091Pieczurowski Sławomir1960LUKS Żórawina273
12
1092Pieper Tomasz1967Piaseczno001
1
1093Piernikowski Damian1988WKB Maratończyk Włocławek040
4
1094Pierścieniak Rafał1989UKS G-8 Bielany Warszawa100
1
1095Pieruń Katarzyna1984Zgierz001
1
1096Pierzgalska Ewa1978Run Forrest Run!010
1
1097Pieterczyk Damian1984Kętrzyn220
4
1098Pietruszyńska Danuta1964Międzychód - Bielsko090
9
1099Pietrzak Andrzej1975Szakale Bałut Łódź001
1
1100Pietrzyk Krzysztof1979LKS Koluszki010
1
1101Pietrzyk Wojciech1977Kraków003
3
1102Pietsch-Fulbiszewska Agnieszka1980AZS AWF Wrocław011
2
1103Pięta Wojciech1962Szczecin001
1
1104Piętka Wiesław1965Katowice020
2
1105Pilarczyk Filip1989Białośliwie020
2
1106Pilarska Karolina1987WKB Meta Lubliniec060
6
1107Pilz Dominika1985Zielona Góra011
2
1108Piontek Krzysztof1974Rybnik005
5
1109Piotraschke Paweł1979Szkoła Policji Słupsk233
8
1110Piotrowski Artur1971KPP Żuromin232
7
1111Piroć Arkadiusz1982LKS Zantyr Sztum100
1
1112Piróg Arkadiusz1982LKS Zantyr Sztum011
2
1113Piskorowska Danuta1980LUKS Żórawina263
11
1114Piskorska Anna1972Gdańsk002
2
1115Pituch Grzegorz1981KS Wysoka010
1
1116Piwko Ryszard1965Park Leśny Bródno013
4
1117Plesiński Mariusz197311 LDKP DR.2 / NSZZ Solid.062
8
1118Plizga Magdalena1986www.xTRI.pl Team010
1
1119Płochocki Ryszard1961Kalisz170
8
1120Pobłocka Kamila1990UKS Ekonomik Maratończyk Lębork110
2
1121Pobłocki Piotr1965UKS Ekonomik - Maratończyk Lębork51010
25
1122Poczewski Piotr1972Złotów042
6
1123Poczwardowski Kamil1984KB Sporting Międzyzdroje343
10
1124Podberski Józef1963LKS Lubusz Słubice002
2
1125Podgórski Maricn1975Łódź001
1
1126Podleśny Bogumił1968Charlęż110
2
1127Podlipny Marek1974LW Bogdanka162
9
1128Pogorzelska Anna1981Kożuchów066
12
1129Pokorniecki Tomasz1987BOP TKKF Płock110
2
1130Pokrzywińska Beata1986Police220
4
1131Pokrzywiński Krzysztof1962Police655
16
1132Polak Ilona1980KB Galeria Warszawa220
4
1133Polak Sebastian1980KB ActiveSports Warszawa340
7
1134Polański Tomasz1975Bydgoszcz042
6
1135Połeć Adrian1992KB TKKF Jastrząb Ruda Śląska100
1
1136Połeć Jerzy1961KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska001
1
1137Połeć Mirosław1968KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska012
3
1138Ponikwia Aleksandra1985Czechowice-Dziedzice020
2
1139Popiel Grażyna1962Przebiegli0318
21
1140Popławska Agnieszka1982MUKL Brodnica001
1
1141Poręba Jacek1971Visegrad Maraton Rytro003
3
1142Posmysz Anna1984AZS UJ Kraków021
3
1143Poznańska Lucyna1974GTMB Gorzów010
1
1144Prasełek Robert1969KWP Katowice001
1
1145Preisner Robert1968Leukemia Team014
5
1146Prekiel Ewelina1987TT Dago Olsztyn010
1
1147Prokop Jarosław1971KRS TKKF JASTRZĄB Ruda Śląska134
8
1148Prokopowicz Paweł1987Miedzylesie001
1
1149Prozorowski Wiesław1968Maraton Leszno002
2
1150Prószyński Romuald1969Chemik Puławy045
9
1151Pruszczak Katarzyna1986Lublin014
5
1152Przepióra Sebastian1973ENTRE.PL Team Magdalenka281
11
1153Przewoźnik Marek1963Brzeszcze009
9
1154Przybylska Ewa1990Krzyszkowo030
3
1155Przybył Aron1984Kalisz124
7
1156Przybyła Beata1983Bytom000
0
1157Przybyła Krzysztof1969Wawelno102
3
1158Przybysz Dorota1966Grodzisk Wielkopolski1105
16
1159Pszczółkowski Paweł1988Olsztyn221
6
1160Ptak Sławomir1986KB Dreptak Mińsk Mazowiecki110
2
1161Puda Tomasz1986Koszarawa010
1
1162Pudełko Michał1976Warszawski Żółwik002
2
1163Puszewkiewicz Marcin1988Bielawy020
2
1164Put Janusz1984Wrocław030
3
1165Putyra Adam1983Wysoka001
1
1166Pyra Wiesław1972Praszka010
1
1167Rabenda Marcin1975OLAWS Złotoryja001
1
1168Raczyński Paweł1990SKB Kraśnik010
1
1169Radowska Helena1966TKKF Kolejarz Bydgoszcz010
1
1170Radowski Cezary1967TKKF Kolejarz Bydgoszcz010
1
1171Radtka Tomasz1974Gimnazjum Wyrzysk033
6
1172Radzicka Katarzyna1983Sieradz020
2
1173Radziejowski Jakub1976UKA Warszawa001
1
1174Radzik Robert198316. BPD Kraków060
6
1175Radzikowski Andrzej1981LKS Olymp Błonie002
2
1176Rais Michał1988Wałbzych011
2
1177Rajzer Natalia1976Grodziski Klub Biegacza032
5
1178Rak Paweł1982KS Smolna030
3
1179Rakieć Karolina1979SUPERMARATON Kalisz1112
14
1180Rakoczy Marcin1976KKL Kielce001
1
1181Rakowski Maciej1973Szakale Bałut Łódź001
1
1182Rakus Kornel1970Kisielów021
3
1183Ranoszek Anna1977Dąbrówka012
3
1184Ratajczak Marek1975KB Maniac Poznań010
1
1185Rawski Mateusz1982UKS Leonidas Łukawiec001
1
1186Rebelski Filip1984Ujście010
1
1187Reczek Sebastian1980KB Dreptak Mińsk Mazowiecki100
1
1188Regimowicz Tomasz1976Wrocław001
1
1189Reiter Magdalena1982Berlin001
1
1190Rembiasz Marcin1977Visegrad Maraton002
2
1191Remuszko Maciej1980Wielbark002
2
1192Reszke Paweł1985Gryf Pomorski002
2
1193Rębiś Joanna1975ABC Kondycja011
2
1194Richert Marcin1979Gdynia010
1
1195Roczkowski Artur1965SBD Energetyk Rybnik001
1
1196Rodewald Mateusz1993Wronki010
1
1197Rodzik Piotr1980KKL Kielce040
4
1198Rogóż Grzegorz1969Randonneurs Polska001
1
1199Rojewski Przemysław1975Maratończyk Lębork278
17
1200Rolbiecka Monika1988Maja Team Wejherowo010
1
1201Rolbiecki Michał1986Talex Borzytuchom320
5
1202Rolka Gabriela1989AZS AGH Kraków131
5
1203Roman Elżbieta1954ULKS OPAL Kudowa001
1
1204Romaniuk Daniel1982Linux & Android Magazine002
2
1205Ronek-Gliwa Aneta1975Nasze-bieganie.pl020
2
1206Rosińska Barbara1962Milanówek010
1
1207Rostkowska Anna1980010
1
1208Roszak Paweł1966Jarocin003
3
1209Rożnowski Dariusz1970KB ActiveSports Warszawa009
9
1210Różański Krzysztof1971SZWLA Stargard043
7
1211Różański Paweł1983Augustów010
1
1212Rudnicki Andrzej1975Zawiercie022
4
1213Rudnik Maciej1970Warszawiaky Athletics Club023
5
1214Rudnik Tomasz1973PGE KWB Turów S.A001
1
1215Ruta Dariusz1971Nowy Tomyśl001
1
1216Rutkowski Jan1976GKS Kaszubi Luzino001
1
1217Rybacka Edyta1986MKS Hermes Gryfino131
5
1218Rybacki Artur1976Włocławek001
1
1219Rybarczyk Jan1967Darłowo200
2
1220Rychter Antonina1985Szczecinek475
16
1221Ryguła Anna1982Zawisza Stara Kuźnia120
3
1222Rymarski Arkadiusz1975WKB Piast Wrocław001
1
1223Ryszewski Jacek1970Nysa Biega100
1
1224Ryżak Marian1962Visegrad Maraton Rytro014
5
1225Rzepecki Robert1963Supermaraton Kalisz001
1
1226Rzepka Sabina1986Sport for you021
3
1227Rzeszewicz Karol1983Zantyr Sztum342
9
1228Sać Alicja1990Vege Runners002
2
1229Sadkowski Grzegorz1983Łomianki013
4
1230Sadowska Natalia1979aleTEMPO020
2
1231Sadowski Marian1970Złotów001
1
1232Sadowski Zbigniew1961TKKF Promyk Ciechanów002
2
1233Sadrak Michał1987Warszawa012
3
1234Sajek Marcin1985MLUKS Mokasyn Płoty150
6
1235Saloni Lech1982Warszawa011
2
1236Sambak Tadeusz1969Brzeszcze004
4
1237Samoił - Kowalska Irena1972AHE Łódź / Bobolice300
3
1238Samotij Dominik1982Meduzo.pl001
1
1239Saraceń Aleksandra1977Warszawa286
16
1240Sarapuk Krzysztof1970Gdynia036
9
1241Sarnowska Beata1979Wrocław010
1
1242Sasak Marek1980KF Forma002
2
1243Sawicki Krzysztof1989Szczecin010
1
1244Sawicki Patryk1989Elbląg001
1
1245Sawicki Piotr1974Gaz - System027
9
1246Sawicz-Orska Agnieszka1979Vege Runners001
1
1247Schab Joanna1976aleTEMPO4162
22
1248Schiewe Michelle1992GLKS Świdnica100
1
1249Sekuła Iwona1989WKS Flota Gdynia010
1
1250Serocki Adam1973Elbląg004
4
1251Serwiński Radoslaw1982EDC Runners001
1
1252Seweryn Andrzej1978Wydz. Bud. Częstochowa024
6
1253Seweryn Jacek1978Bucyrus020
2
1254Sidarkiewicz Julia1993Bar QU100
1
1255Siegmund Tadeusz1970KB MOSiR Jastrzębie010
1
1256Sieja Marcin1962MLKS Agros Żary001
1
1257Siemaszko Jerzy1962LUKS Żórawina336
12
1258Siepioła Krzysztof1976KB Biegamy z zasadami022
4
1259Sieracki Kamil1988WKS Zawisza Inowrocław2111
14
1260Sieracki Leszek1963Inowrocław006
6
1261Sieracki Sebastian1989Inowrocław030
3
1262Sieradzki Rafał1977NKS Namysłów130
4
1263Sierpiński Dariusz1975UKS Gimpas Pasłęk012
3
1264Sikora Adam1986Marysia Team120
3
1265Sikorski Piotr1981Piła001
1
1266Sitek Tadeusz1956Marciszów100
1
1267Siupa Rafał1991010
1
1268Skakluk Jan1951Urząd Miasta Legionowo001
1
1269Skalska Henryka1962TKKF Tytan Police010
1
1270Skalski Tadeusz1962TKKF Tytan Police011
2
1271Skarbowska Adrianna1988Van Pur022
4
1272Skarżyńska Magdalena1987Kanie120
3
1273Skarżyński Janusz1962Doliniarze.com011
2
1274Skarżyński Jerzy1956Szczecin010
1
1275Skibiszewska Adrianna1985Poznań010
1
1276Skoneczny Waldemar1967JW 3346 Mrzeżyno434
11
1277Skóra Maciej1985Bydgoszcz010
1
1278Skórka Adam1974OLAWS Złotoryja001
1
1279Skrzyniarz Marek1974Kielce001
1
1280Skrzypczak Anna1972Piła030
3
1281Skulich Ewelina1991KS DN Jaworzno100
1
1282Sladek Dominik1988UKS 14 Zabrze410
5
1283Sled Natalia1988100
1
1284Sławiński Damian1987Zorza Gdynia120
3
1285Sławiński Wiesław1955Grudziądz012
3
1286Słomowicz Bartosz1973Altom Gniezno001
1
1287Smalec Michał1981KS Podlasie Białystok443
11
1288Smelka Sławomir1970Kraków032
5
1289Smolak Piotr1961Nafta - Gaz Kraków005
5
1290Smutek Monika1991Nowa011
2
1291Smyrek Paulina1993NKS Dynamit Chorzów111
3
1292Snochowski Rafał1983BKL Bełchatów110
2
1293Sobańska Małgorzata1969MUKS Korfantów292
13
1294Sobczak Henryk1983Nowy Targ413
8
1295Sobczak Jolanta1965MCS Wrocław111
3
1296Sobczak Marcin1971Rumia042
6
1297Sobczyk Barbara1986Wrocław151
7
1298Sobczyk Grzegorz1975Środa Śląska101
2
1299Sobczyk Robert1967Policja Kołobrzeg324
9
1300Sobczyk Tomasz1977LUKS Żórawina246
12
1301Sobczyk Wioletta1974Velux Gniezno020
2
1302Sobczyński Piotr1979Międzychód071
8
1303Sobieraj Ewa1975Głuszyca001
1
1304Sobkowski Krzysztof1985KB Międzychód011
2
1305Sokołowska Anna1985Sulechów010
1
1306Sokołowski Marek1969Mysłowice-Wesoła001
1
1307Solecka Ewa1973Biegam Bo Lubię Płock010
1
1308Sommer Tomasz1979Sulechów073
10
1309Sopilnik Aleksandra1975Kołobrzeg100
1
1310Sosna Bartłomiej1981Vege Runners001
1
1311Sosnowski Wiesław1972Tczew054
10
1312Soszka Marcin1983LONDON 2012 TEAM014
5
1313Sowa Arkadiusz1979WKS Grunwald Poznań020
2
1314Spaleniak Tomasz1990UKS Tri-Saucony Rumia001
1
1315Spaliński Piotr1968KB Fiodor Oława103
4
1316Sroczyński Rafał1970Krasnystaw005
5
1317Stach Krystian1985AZS AWF Kraków100
1
1318Stachowiak Jacek1981Czapury001
1
1319Stachowiak Jacek1963Przeźmierowo003
3
1320Stajniak Bartłomiej1991LKS Orzeł Namysłów020
2
1321Staniewska Agnieszka1986Poznań0120
12
1322Stanny Magdalena1982Poznań074
11
1323Stańczak Janusz1960Malta Poznań030
3
1324Stańczak Marcin1979BOP TKKF Płock011
2
1325Starobrat Arkdiusz1968aleTEMPO002
2
1326Starzyński Adam1976ProRunning Promotion021
3
1327Starzyński Dariusz1974TKKF Kolejarz Bydgoszcz232
7
1328Starzyński Wojciech1971ENTRE.PL Team Magdalenka142
7
1329Stasiukiewicz Rafał1980Ełk / Akademia Biegania Trójmiasto010
1
1330Staszewski Wojciech1967Gazeta Wyborcza006
6
1331Stawczyk-Stelmach Dominika1982ENTRE.PL Team Magdalenka463
13
1332Stawski Michał1985KB Arturówek Łódź120
3
1333Stąpor Sławomir1973Dąbrowa Górnicza021
3
1334Stefaniak Maciej1983Accelerate002
2
1335Stefaniak Paweł1980LOK Tazar Chodzież011
2
1336Stefanowicz Monika1980WKS Grunwald Poznań010
1
1337Stefański Andrzej1962KMP Elbląg025
7
1338Stefański Marian1965Ruda Śląska022
4
1339Stelmach Agata1982Warszawa001
1
1340Stępień Zenon1963KKL Kielce055
10
1341Stocka Agata1981UKA010
1
1342Stolarz Piotr1977Dąbrowa Górnicza001
1
1343Stołowska Aurelia1962KB TPSA Elbląg004
4
1344Stonoga Barbara1986Wrocław011
2
1345Stopyra Michał1987Chorzów001
1
1346Stranc Monika1976Poznań051
6
1347Strógarek Waldemar1971Renault Pabich Piła110
2
1348Stróżyńska-Natanek Monika1978Katowice231
6
1349Strykowski Daniel1980Warszawa010
1
1350Studniarek Adam1988Uniwersytet Medyczny Poznań003
3
1351Stupkiewicz Ewa1972Warszawa012
3
1352Suchar Monika1991KS100
1
1353Suchenia Piotr1980MaratonyPolskie.pl Team392
14
1354Sulewski Krzysztof1985Altom Gniezno012
3
1355Sulik Agnieszka1986KB131
5
1356Supińska Justyna198712TRI.pl011
2
1357Susmanek Joanna1988Warszawiaky Athletics Club302
5
1358Sutor Piotr1983Spytkowice001
1
1359Swedrowski Jacek1977Konin002
2
1360Swędrowski Grzegorz1983Gmina Wolin020
2
1361Swoboda Anna1976Poznań040
4
1362Swoboda Marek1964Wałbrzych011
2
1363Sypniewska Aleksandra1984AZS AWF Katowice001
1
1364Szabat Paweł1987AZS KUL Lublin010
1
1365Szadura Małgorzata1965GB CHTMO Skrzeszew100
1
1366Szajda Tomasz1979Gniezno052
7
1367Szatkowska Adela1989IKF Szczecin100
1
1368Szatkowski Krzysztof1970Stora Enso Poland S.A. Al..Łódzki002
2
1369Szczepaniuk Marek19706BDSZ0610
16
1370Szczepańska Paula1987Grupa Trójmiasto010
1
1371Szczepański Krzysztof1971Radomsko019
10
1372Szczygielska Edyta1976KB Olszewski i Synowie120
3
1373Szczypczyk-Ścisło Ewa1981KKB Dystans Kraków101
2
1374Szenk Marta1980Zawisza Bydgoszcz041
5
1375Szkaradek Aleksander1979Puma Trójka Kłodzko021
3
1376Szmuk Aleksandra1979Nowa Iwiczna011
2
1377Szołtysik Józef1959Sośnicowice010
1
1378Szopa Marek1974AZS AWF Gorzów Wlkp.115
7
1379Szost Henryk1982WKS Grunwald Poznań340
7
1380Szostak Mariusz1973JW 1328 Aleksandrów Kuj.0011
11
1381Szpigiel Piotr1984Wojska Lądowe010
1
1382Szrajner Piotr1974ENTRE.PL Team Magdalenka024
6
1383Szrama Dariusz1979Leśne Ludki Oborniki101
2
1384Szramka Marta198612TRI.pl010
1
1385Szudy Katarzyna1982KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska100
1
1386Szulc Aneta1984Poznań030
3
1387Szulc Jacek1965Truchcik Łubianka010
1
1388Szulik Grzegorz1981KB MOSiR Jastrzębie001
1
1389Szumiec Łukasz1977JSC Jasło001
1
1390Szwedek Zbigniew1963AZS AWF Gorzów Wlkp.002
2
1391Szych Klaudia1993MKL Szczecin020
2
1392Szych Robert1971UM Szczecin035
8
1393Szyling - Kłos Monika1974Włocławek010
1
1394Szymajda Paweł1985UKS Błyskawica022
4
1395Szymandera Paweł1973Toruń177
15
1396Szymańska Karina1975Wąbrzeźno020
2
1397Szymański Dariusz1962PG2. Łomża001
1
1398Szymański Piotr1960030
3
1399Szymański Tomasz1986Węgliniec051
6
1400Szymczak Tomasz1980Poznań001
1
1401Szymura Grzegorz1971Leszczyny021
3
1402Szynal Paweł1973LKS Olymp Błonie003
3
1403Szynkowski Kamil1983Batalion Reprezentacyjny WP011
2
1404Szyszka Anna1990WLKS Siedlce220
4
1405Ściebura Mariusz1991AJD Częstochowa100
1
1406Ślęzak Piotr1989AWF Wrocław160
7
1407Śliwa Krzysztof1985Warszawa002
2
1408Śliwiak Piotr1974UKS Gimpas Pasłęk001
1
1409Śmiałkowska Jolanta1962Łódź041
5
1410Światowy Radosław1984Świdnica010
1
1411Świątkowski Tomasz1986Pomorski Okręg Wojskowy022
4
1412Świderska Agnieszka1992Szczecin010
1
1413Świderski Tomasz1975Wronki002
2
1414Świecak Robert1980Harpagan Zwola362
11
1415Świerc Marcin1985Speleo Salomon Team100
1
1416Świercz Iwona1969Byledobiec Anin274
13
1417Świętek Andrzej1959Kormoran Święciechowa186
15
1418Świniarski Dawid1989AZS UMW Olsztyn010
1
1419Taczka Piotr1970Ostrów Wielkopolski194
14
1420Tadejewski Paweł1979Ostróda450
10
1421Tarasiuk Paweł1984WKS Grunwald Poznań250
7
1422Tarczyńska Halina1975Warszawa002
2
1423Tarnowska Justyna1979Ś.U.K.S Polna Warszawa Swimming Team120
3
1424Tarnowski Kamil1989AZS Szczecin010
1
1425Terebun Edward1974Maratonka Grajewo370
10
1426Terebun Monika1979Maratonka Grajewo240
6
1427Terentowicz Stanisław1966Agronatura Nałęczów110
2
1428Tęgos Sylwester1987Poznań010
1
1429Then Dawid1979Bielsko-Biała001
1
1430Thiel Adam1972Tęcza Hryn-Bud Nowa Wieś Lęborska135
9
1431Tkaczyk Łukasz1985Lublin003
3
1432Tokarczyk Marek1962PBM Południe S.A.011
2
1433Tomasiak Robert1970Visegrad Maraton Rytro002
2
1434Tomaszewski Krzysztof1967Turek011
2
1435Tomkiewicz Bartłomiej1974KKB MOSiR Krosno011
2
1436Topa Jerzy1965Chrzanów014
5
1437Topolski Marcin1976Biegajznami.pl003
3
1438Tracz Jakub1981ITI Adventure Team001
1
1439Trawniczek Joanna1972Bielawa200
2
1440Trefon Bożena1962TKKF Piekary Śląskie101
2
1441Trener Dariusz1970FACE2FACE035
8
1442Trociński Jacek1970Łódź011
2
1443Trojan Dawid1985Wojska Lądowe001
1
1444Trzaskalska Izabela1988UMCS Lublin340
7
1445Trzeciak Mariusz1976Pigża031
4
1446Tumko Krzysztof1977JW 3477 Leszno112
4
1447Turowski Dariusz1971Wrocław012
3
1448Tuwalska Elżbieta1979Grabowiec240
6
1449Tuwalska Małgorzata1979Grabowiec030
3
1450Twardochleb Barbara1980Oława021
3
1451Tyburek Rafał1978Sca Libero Zewa020
2
1452Tymków Łukasz1981Brzeg003
3
1453Tyrchan Magdalena1984Zawiercie010
1
1454Uciechowska Teresa1987AZS Politechnika Opolska020
2
1455Uciechowski Marcin1988KU AZS Politechniki Opolskiej020
2
1456Uciechowski Piotr1963LZS Tarchalanka Tarchały Wielkie012
3
1457Udałow Dorota1984Płock010
1
1458Ukleja Monika1982KS Maraton Ostrów Wielkopolski0814
22
1459Ulfik Rafał1987Politechnika Śląska Gliwice021
3
1460Uliasz Jerzy1969LKS Iskra Jaszkowa007
7
1461Umbras Krzysztof1971Olsztyn001
1
1462Urban Artur1983Siedlce / 12. BZ Szczecin340
7
1463Urbanowicz Michał198715 SBWD010
1
1464Uryga Wioletta1968Kluczbork4183
25
1465Urynowicz Marek1983RUN2-D2001
1
1466Ustianowska Dorota1970Częstochowa040
4
1467Uszok Aleksander1977Doliniarze.com001
1
1468Wagner Jolanta1966Warszawa023
5
1469Wakarecy Radosław1984Warszawa001
1
1470Wakuluk Adam1988Siemiatycze010
1
1471Walczak Damian1991KS AZS AWF Biała Podlaska010
1
1472Walczak Eugeniusz1959KS Maraton Ostrów Wlkp.001
1
1473Walewski Przemysław1967Malta Poznań0103
13
1474Waloski Dawid1992Jaworzno100
1
1475Waloszczyk Bartłomiej197310. BKPanc. Świętoszów020
2
1476Wałowski Adam1978Głuszyca013
4
1477Wantulok Andrzej1973Ziemia Cieszyńska113
5
1478Wasilewski Marek1975Piła030
3
1479Wasyluk Krzysztof1978CSWLICH Wrocław DR1044
8
1480Waszczuk Tomasz1980Szczecin010
1
1481Waszkiewicz Tomasz1982TT Szczecin013
4
1482Wawrzyniak Jerzy1975Runners Power011
2
1483Wawrzyszczak Katarzyna1982Ostrołęka010
1
1484Ważny Stanisław1979MOS Lubaczów001
1
1485Wąsicki Sebastian1988Wojska Lądowe010
1
1486Wąsowicz Jan1973Kraków022
4
1487Wdowicz Monika1977Gdańsk001
1
1488Wendland Michał1989Węgliniec030
3
1489Werner Katarzyna1989KKB Finisz Kalisz011
2
1490Weronowicz Mariusz1976Kozienice024
6
1491Wesołowski Janusz1960Koks. Przyjaźń Dąbrowa Górnicza001
1
1492Wiatr Tomasz1974KB Maniac Poznań041
5
1493Wieczorek Piotr1978Warszawa003
3
1494Wierzbicki Krzysztof1984KB Świeboda swiebodzin010
1
1495Wierzbicki Sebastian1987Run Expert020
2
1496Wierzejski Sławomir1969KB Goch Bytów010
1
1497Wieser Marta1993Opole000
0
1498Wietecki Łukasz1984KS Tęcza Poznań100
1
1499Wiewiórka Tomasz1985Kraków001
1
1500Wiewiórka Zbigniew1982KP PSP Żywiec001
1
1501Więckowska Anna1977Londyn001
1
1502Więckowski Wojciech1961BOP TKKF Płock9250
34
1503Wilczek Agata1986Katowice010
1
1504Wilczyński Tomasz1975Energy030
3
1505Wiligalski Bartosz1989KM Truchcik Łubianka010
1
1506Wilk Aleksandra1993MOSiR Bukowno100
1
1507Wilk Dariusz1977Będzin020
2
1508Wirkus Łukasz1988Talex Borzytuchom210
3
1509Wirkus Monika1988Elita Ścieżki Lasek na Kole030
3
1510Wiśniewska Dominika1986Janów Lubelski180
9
1511Wiśniewska Martyna1988Puma Running Team010
1
1512Wiśniewski Jakub1977KS Warszawianka040
4
1513Wiśniewski Mieczysław1954Szkoła Policji Słupsk001
1
1514Wiśniewski Piotr1983Siemianowice Śląskie001
1
1515Wiśniewski Sławomir1973Drużyna Szpiku001
1
1516Witczak Agnieszka1986Polonia Warszawa010
1
1517Witek Andrzej1992MKS Karkonosze Jelenia Góra001
1
1518Witek Konrad1974ENTRE.PL Team Magdalenka001
1
1519Witek-Piotrowska Ewa1975ENTRE.PL Team Magdalenka101
2
1520Witke Marta1984KMP Poznań001
1
1521Witkowski Damian1987Treningibiegowe.pl001
1
1522Witulski Waldemar1960SMS Sosnówka002
2
1523Włoczewski Krzysztof197812. Brygada Zmechanizowana110
2
1524Włodarczyk Maja1980ENTRE.PL Team Magdalenka020
2
1525Włodarczyk Patrycja1980JKLA Jawor011
2
1526Włodarczyk Robert1975WKB Piast Wrocław011
2
1527Włodarek Paulina1987MKL Szczecin020
2
1528Wnuk Damian1990Remus Kościerzyna100
1
1529Woch Daniel1988Częstochowa010
1
1530Wojciechowska Elżbieta1983Pakość041
5
1531Wojciechowski Jarosław1979BKS Maniak Wolin010
1
1532Wojciechowski Maciej1974NKS Namysłów/WSPol Szczytno125
9
1533Wojciechowski Paweł1971Zimin053
8
1534Wojna Anna1986ULKS Lipinki030
3
1535Wojnarowicz Janusz1972EDI Team Zgorzelec001
1
1536Wojnicki Kamil1992Sufczyn011
2
1537Wojtanowska Paulina1990Bielawa100
1
1538Wojtas Marek1972Tuchola031
4
1539Wojtasik Jarosław1965Złotów0512
17
1540Wojtkowiak Katarzyna1978KB Maniac Poznań010
1
1541Wojtkowski Jarosław1979aleTEMPO112
4
1542Wojtyczka Sabina1986AZS AWF Katowice100
1
1543Wojtysiak Zbigniew1972Pacierzów001
1
1544Wojtyś Piotr1972KB Maniac Poznań034
7
1545Wolak Rafał1985Rim Tim Team031
4
1546Wolanik Justyna1988Wołów121
4
1547Wolender Tomasz1967Maratończyk Team Szczecin136
10
1548Wolińska Anna1982Olsztyn100
1
1549Wolnik Mateusz1991Forma Wodzisław Śląski001
1
1550Wolny Piotr1964Bydgoszcz027
9
1551Wolski Krzysztof1983Zgierz010
1
1552Wołos Ewelina1987Prefbet Śniadowo Łomża010
1
1553Worobiec Dawid1990Górowo Iławeckie100
1
1554Wosik Daniel1980UMKS Ostrowia110
2
1555Wostal Aleksander1992ULKS Uczniak Szprotawa010
1
1556Woszczek Danuta1978UKS Olimp Kozienice100
1
1557Woźniak Dorota1981Florian Chojnice011
2
1558Woźniak Jakub1990Grupa Grembud120
3
1559Woźniak Janusz1962Komenda Wojewódzka PSP020
2
1560Woźniak Tomasz1993KB Miś Borek Wlkp./ZSPP CKU Marszew010
1
1561Woźnicki Piotr1975Oświęcim110
2
1562Wójcik Jacek1961Kotowice001
1
1563Wójcik Janusz1964MOK Mszana Dolna001
1
1564Wójcik Rafał1972Timex / 12. BZ Szczecin161
8
1565Wójcik Tomasz1984Rudze020
2
1566Wójcik Weronika1987Kociewie080
8
1567Wójcik Wiesław1959SZWLA Stargard002
2
1568Wroniszewski Rafał1978KB Olimp Tomaszów Mazowiecki031
4
1569Wrońska Beata1980Jasło440
8
1570Wróbel Marcin1986Polska Biega001
1
1571Wróblewski Grzegorz1987Jureks O-Team110
2
1572Wróblewski Jan Marian1980ENTRE.PL Team Magdalenka132
6
1573Wydra Jan1975MOK Mszana Dolna010
1
1574Wyka Jerzy1976Pęgów001
1
1575Wyleciał Dorota1960Truchtacz Mysłowice6126
24
1576Wypyszyński Tomasz1977Poddębice001
1
1577Wysocki Paweł1989AZS KUL Lublin001
1
1578Wysocki Piotr1981Wrocław002
2
1579Wyszyński Bernard1978KB Activesports Warszawa001
1
1580Wziętek Kamila1990KB Maniac Poznań010
1
1581Yared Shegumo1983AZS AWF Warszawa012
3
1582Zabel Robert1977WKS Grunwald Poznań001
1
1583Zabielski Jozef1973Szczecin020
2
1584Zabłotny Wiesław1966KB Lew Legnica002
2
1585Zaborski Ryszard1971Koszalin435
12
1586Zacharko Michał1975TG Sokół Zakopane043
7
1587Zagawa Łukasz1989Eko Plast Łowicz010
1
1588Zagórny Marcin1988UKS Odra Krosno Odrzańskie180
9
1589Zając Filip1978Katowice003
3
1590Zając Robert1975Klub Biegacza TP020
2
1591Zakrzewski Jan1970WKS Grunwald Poznań120
3
1592Zalewski Karol1979Rumia002
2
1593Zalewski Tomasz19862. Brygada Zmechanizowana/12DZ/DWLĄD-3010
1
1594Zaniewska Izabela1988KS Podlasie Białystok100
1
1595Zatorska Danuta1967Ropczyce010
1
1596Zawadzki Paweł1976WKB Maratończyk001
1
1597Zawalski Maciej1974Zabierzów012
3
1598Zawierucha Damian1980UKS Piątka Plus Rydułtowy063
9
1599Zawierucha Jerzy1976Chemia Hurt Rybnik020
2
1600Zawilski Leszek1984Poznań001
1
1601Zblewski Tadeusz1984Talex Borzytuchom304
7
1602Zdonek Jarosław1974Pętkowice001
1
1603Zdunek Michał1977Biegajznami.pl041
5
1604Zelent Anita1975KB Gdańsk Przymorze021
3
1605Zembroń Mariusz1974WKB Meta Lubliniec001
1
1606Zemla Monika1991Runners World010
1
1607Zielińska Emilia1983KB ActiveSports Warszawa033
6
1608Zielińska Weronika198612TRI.PL010
1
1609Zieliński Arkadiusz1966WKB Piast Wrocław001
1
1610Zieliński Marcin1972Opole004
4
1611Ziemkiewicz Grzegorz1976Warszawa011
2
1612Zienkiewicz Piotr1974UKS Gimpas Pasłęk322
8
1613Zięba Adam1973IM 2010010
1
1614Ziębowicz Mirosław1962Kraków003
3
1615Ziębowicz Sławomir1962Amok Szamana002
2
1616Ziętek Olga1988Warszawa020
2
1617Zima Paweł1984KKB MOSiR Krosno012
3
1618Zimmer Łukasz1981LUKS Inowrocław061
7
1619Zimny Emanuel1981KM Aktywni Sochaczew011
2
1620Ziółkowski Jacek1966Puma z biegiem Warszawy003
3
1621Ziółkowski Juliusz1967Siedlce001
1
1622Ziółkowski Marcin1984KM UMK Toruń010
1
1623Ziółkowski Sławomir1970Biegiem przez Polskę011
2
1624Złotek Grzegorz1976UKS Zaczernie012
3
1625Złotkowski Łukasz1979UKS Junior Nietążkowo020
2
1626Zrada Agnieszka1984LUKS Promień Kowalewo051
6
1627Zych Dariusz1970Piła 4RUN Natural Power133
7
1628Żabińska Agnieszka1986UMK Toruń031
4
1629Żak Dariusz1983Majdan Królewski010
1
1630Żarnowska Katarzyna1974Piła031
4
1631Żbikowska-Jusis Katarzyna1983KB Arturówek Łódź030
3
1632Żebrowski Piotr1964Wejherowo010
1
1633Żelichowski Artur1973Zadyszka Oświęcim014
5
1634Żmuda Dariusz1973Osieck002
2
1635Żółkiewska Małgorzata1972UREN Łaszczów031
4
1636Żuk Marek1980Twierdza Przemyśl014
5
1637Żukowska Iwona1986KB Kosynier Września092
11
1638Żurawski Michał1975ERA Running Team032
5
1639Żytka Daniel1969Warszawa001
1
1640Żywek Maciej1973aleTEMPO001
1
Razem zawodników: 1640





Struktura zawodników według płci

MężczyźniKobietyRazem
11395011640
69.45%30.55%100%





>> Powrót do strony głównej