Rankingi.Byledobiec.pl

Rankingi polskich biegaczy i statystyki biegów ulicznych


30. Hasco-Lek Wrocław Maraton (42.195 km)

Wrocław, 2012-09-16

Frekwencja3900
w tym kobiet418 (10.72%)

Wyniki Polaków - mężczyźni

Lp.OpenKat.Nazwisko i imięRok ur.KlubWynik bruttoWynik netto
161Bartkiewicz Krzysztof1975Toruń02:27:4802:27:46
272Sobczyk Tomasz1977LUKS Żórawina02:27:5002:27:50
386Szymański Tomasz1986Węgliniec02:31:5302:31:53
491Borychowski Mariusz1972KS Damnica02:31:5702:31:54
5107Putyra Adam1983Wysoka02:33:0202:33:00
6113Knobloch Szymon1973Piekary Śląskie02:35:4602:35:43
7128Domińczak Patryk1985AMD NTT System02:40:2402:40:24
8139Dobrowolski Jan1987AZS Uniwersytet Wrocławski02:40:3502:40:32
9141Siemaszko Jerzy1962LUKS Żórawina02:41:4502:41:43
101510Nartowski Kamil1984Nawra02:42:3402:42:33
11161Kociuba Marek1980WOSZK Gronik Adventure Team Kościelisko02:42:5502:42:53
12172Dudek Waldemar1971JW. 2980 Braniewo02:44:5702:44:55
131811Trojan Dawid1985Wojska Lądowe02:47:0102:46:58
14193Błaszczyk Jarosław1972Poznań02:47:1202:47:09
15202Opaliński Arkadiusz1982LUKS Żórawina02:47:3302:47:29
16213Bednarkiewicz Krzysztof1981Długopole Zdrój02:47:5402:47:52
17224Pachuta Krzysztof1983Opole02:48:0802:48:03
18231Studniarek Adam1988Uniwersytet Medyczny Poznań02:48:1002:48:03
19242Kuźma Wiesław1962WKB Piast Wrocław02:48:2202:48:19
20255Wroniszewski Rafał1978KB Olimp Tomaszów Mazowiecki02:48:2602:48:16
212612Druciarek Jarosław198711 LDKP DR.1 / NSZZ Solid.02:48:4102:48:39
222713Janus Damian1987Wałbrzych02:48:5902:48:44
23296Perdion Paweł1979Wrocław02:49:3402:49:30
24301Czerski Marian1957WKB Piast Wrocław02:49:4702:49:45
25317Mirowski Sławomir1979Wojska Lądowe02:50:1402:50:10
26338Waszkiewicz Tomasz1982TT Szczecin02:51:0902:51:03
27344Szczepaniuk Marek19706BDSZ02:51:1602:51:09
28359Olszewski Jarosław1981NKB Zryw Namysłów02:51:4202:51:40
29363Makowski Marek1960JW 2568 Węgorzewo02:51:5002:51:49
30375Górecki Krzysztof1971Twardogóra02:52:1002:52:08
31386Zych Dariusz1970Piła 4RUN Natural Power02:52:2702:52:23
32394Guzy Andrzej1960Gliwice02:52:3602:52:28
33401Kuriata Robert1966KS Olaws Złotoryja02:52:4902:52:36
344114Musielski Kamil1985Dream-Bike.pl Bielawa02:52:5302:52:16
354210Wasyluk Krzysztof1978CSWLICH Wrocław DR102:53:0002:52:58
36434Bogdał Paweł1976Sudecki Oddział SG w Kłodzku02:53:1302:53:10
37455Musiał Artur1976NKB Zryw Namysłów02:53:4602:53:44
38465Chruszcz Jerzy1959Opole02:54:1102:54:09
39472Skoneczny Waldemar1967JW 3346 Mrzeżyno02:54:3202:54:28
40486Buczyński Arkadiusz1974Achilles Bolesław02:54:4202:54:28
41497Zieliński Marcin1972Opole02:54:4502:54:40
42507Kłonowski Tomasz1977Sabel02:55:1202:55:08
435115Wiewiórka Tomasz1985Kraków02:55:2302:54:52
445216Kołodzik Rafał1986Luzino02:55:2502:55:20
45538Basta Grzegorz1970Zadyszka Oświęcim02:55:2802:55:23
46558Uszok Aleksander1977Doliniarze.com02:55:4302:55:38
475611Majos Arkadiusz1982Wojska Lądowe02:55:4802:55:44
48579Nowosielski Krzysztof1976Dąbie nad Nerem02:56:0502:56:03
49586Cebula Bogdan1961LKS Zantyr Sztum02:56:0802:55:58
50592Basiński Piotr1989Van Pur02:56:2202:56:17
516017Śliwa Krzysztof1985Warszawa02:56:3202:56:24
52619Butryn Adam1968Warszawa02:56:3502:56:33
536210Fajger Janusz197034 BKPANC Żagań02:56:3802:56:29
546310Łabuz Marek1975Azoty Tarnów02:56:4202:56:32
556412Kamiński Artur1980Trucht Maraton Skierniewice02:56:4302:56:41
566513Romaniuk Daniel1982Linux & Android Magazine02:56:4302:56:37
576611Włodarczyk Robert1975WKB Piast Wrocław02:56:4602:56:37
586711Lota Andrzej1970Feniks Legnica02:56:4802:56:35
596812Buk Dominik1975Iwiny02:56:4802:56:32
606914Pawłowski Tomasz1979Truchtacz Dobrzyca02:56:5302:56:47
61703Rzepecki Robert1963Supermaraton Kalisz02:57:0602:57:01
62711Cichończuk Antoni1949WKS Flota Gdynia02:57:4002:57:36
637213Chodorski Piotr1973WKB Piast Wrocław02:57:4802:57:47
647315Szulik Grzegorz1981KB MOSiR Jastrzębie02:57:4802:57:33
657414Zdonek Jarosław1974Pętkowice02:57:4902:57:44
66753Witek Andrzej1992MKS Karkonosze Jelenia Góra02:57:5602:56:19
67764Adamus Radosław1965Ostrów Wielkopolski02:57:5602:57:51
687715Antczak Adrian1976Bogatynia02:58:0502:58:03
697816Skórka Adam1974OLAWS Złotoryja02:58:0602:57:52
707912Uliasz Jerzy1969LKS Iskra Jaszkowa02:58:0702:58:01
718117Zawadzki Paweł1976WKB Maratończyk02:58:2802:58:22
728216Bemben Dariusz1978Tricity Triathlon Team02:58:3902:58:37
738313Karbowiak Hubert1969Siły Powietrzne02:58:4402:58:38
748418Wiśniewski Sławomir1973Drużyna Szpiku02:58:5302:58:46
758517Samotij Dominik1982Meduzo.pl02:58:5402:58:49
768618Grzegorzewski Marcin1978Niedoradz02:59:0702:59:04
778719Szostak Mariusz1973JW 1328 Aleksandrów Kuj.02:59:1802:59:10
788819Kapela Marek1982Dobrodzień02:59:1802:59:13
798914Sarapuk Krzysztof1970Gdynia02:59:2102:59:16
809015Hazubski Andrzej1968LZS DTR Team Trzebnica02:59:2302:59:14
819120Darul Radosław1974Siły Powietrzne02:59:2602:59:21
829218Piechowicz Marcin1984Meyer Logistik02:59:2702:59:17
839320Buczyński Mariusz1982Bolesław02:59:3202:59:19
849421Pawłowski Marcin1982Wojska Lądowe02:59:3502:59:21
859522Dybczyński Tomasz1980LKS Pogórze02:59:4502:59:31
869619Świątkowski Tomasz1986Pomorski Okręg Wojskowy02:59:4602:59:43
879720Musielak Patryk1983Leszno02:59:4802:59:46
889823Cibis Paweł1982Kruk Wrocław Team02:59:5202:59:40
89995Murawski Zbigniew1966Maratończyk Team Szczecin03:00:0002:59:55
9010021Jachura Robert1977Wojska Lądowe03:00:0002:59:54

Wyniki Polaków - kobiety

Lp.OpenKat.Nazwisko i imięRok ur.KlubWynik bruttoWynik netto
111Szenk Marta1980Zawisza Bydgoszcz02:49:0302:49:03
232Pietsch-Fulbiszewska Agnieszka1980AZS AWF Wrocław02:53:4502:53:44
341Kuzyk Agnieszka1976Raciszyn02:55:3402:55:34
452Morawska Marzena1976WKB Piast Wrocław02:58:1402:58:13
561Drewnicka-Ogrodnik Joanna1967Przemiłów03:18:0703:18:04
673Badowska Sylwia1980Łódź03:23:4703:23:42
784Pogorzelska Anna1981Kożuchów03:25:0003:23:56
892Kanclerz-Januszewska Katarzyna1966Forma Wodzisław Śląski03:25:3603:24:54
9101Krowicka Dorota1969WKB Piast Wrocław03:25:5203:24:57
10111Popiel Grażyna1962Przebiegli03:26:0603:25:55
11122Mazanek Monika1984Kraków03:26:5203:26:04
12135Kowalewska Elżbieta Katarzyna1982Wrocław03:29:2003:28:48
13143Matuszak Alicja1985Kerry Polska03:29:5003:29:39
14151Skarbowska Adrianna1988Van Pur03:30:5703:30:19
15161Najder Ewa1957Konstancin-Jeziorna03:32:2703:31:44
16173Jopek-Lubik Iliana1977MSICS Poznań03:32:5203:32:40
17192Horodecka-Kamińska Magdalena1969Wrocław03:33:1703:32:02
18202Matuła Ewelina1992Brzoza Biega03:35:4603:34:09
19217Królicka-Walczuk Katarzyna1981Wrocław03:39:4203:38:47
20228Martan Iwona1981Wrocław03:39:4603:38:01
21239Komorowska Kamila1980Wrocław03:40:2003:38:59
22243Kozłowska Iwona1971Drużyna Szpiku03:40:3303:38:01
23285Dolata Krystyna1983Ostrów Wlkp.03:42:2203:39:26





>> Powrót do strony głównej